2 min. čítanie

Guerilla marketing

Guerilla marketing označuje zaujímavú marketingovú stratégiu vhodnú pre menšie firmy. Dôvodom je, že využíva rôzne spôsoby a metódy.

Guerilla marketing označuje zaujímavú marketingovú stratégiu vhodnú pre menšie firmy. Dôvodom je, že využíva rôzne spôsoby a metódy. Prostredníctvom nich maximalizujete dosah a efekt reklamy aj s nižšími nákladmi.

Najdôležitejší je moment prekvapenia

V zahraničí je Guerilla marketing rozšírený, u nás zatiaľ menej. Mnohé spoločnosti si však uvedomujú jeho silu. Pre tento spôsob marketingu je najdôležitejší moment prekvapenia. Na to, aby ste však nejaký mohli urobiť, potrebujete čo najlepšie spoznať cieľovú skupinu.

Ľudia sú voči reklame odolní

Moment prekvapenia je dôležitý najmä kvôli odolnosti publika. Ľudia sa každý deň stretávajú s desiatkami až stovkami reklám. Voči mnohým z nich sú odolní a nijako na ne nereagujú.

Aby ste vystúpili z tieňa, je potrebné využiť netradičné či dokonca kontroverzné metódy. V rámci Guerilla marketingu môžete využívať aj humor či satiru.

Netreba zabúdať na hranice

Nikdy však netreba zabúdať na to, že aj tento typ marketingu má svoje hranice. Za ne by ste sa nemali nikdy dostať.

Obsah pripravili profesionáli na copywriting CoolWriters.sk

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Čo je to Lorem Ipsum?
2 min. čítanie

Čo je to Lorem Ipsum?

Vysvetľovať marketérom tento pojem je asi ako hovoriť šoférom k čomu slúži volant 🙂 (to okrúhle zariadenie pred sedadlom vodiča, ktoré sa krúti doľava a doprava). Stále však existuje dostatok ľudí, ktorí chcú vedieť odkiaľ sa tento pseudo jazyk vzal a aký je jeho účel. Nech sa páči. Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Čo je digitálna garáž?
2 min. čítanie

Čo je digitálna garáž?

Digitálna garáž od Google je bezplatný online vzdelávací program. Umožňuje vám rozšíriť a upevniť svoje zručnosti cez kurzy z oblasti digitálneho marketingu. Možno dokonca aj získať prácu, po ktorej tak túžite a naštartovať novú kariéru  Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného alebo týždenného newslettera, s ktorým Vám nič neunikne 🚀 Denný newsletter Týždenný […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Čo je spyware?
4 min. čítanie

Čo je spyware?

Hoci to znie ako technológia z filmov Jamesa Bonda, spyware je až príliš reálny. Spyware je akýkoľvek softvér, ktorý sa nainštaluje do vášho počítača a začne tajne sledovať vaše správanie online bez vášho vedomia alebo povolenia.  Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného alebo týždenného newslettera, s ktorým Vám nič neunikne 🚀 Denný newsletter […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+