3 min. čítanie

350-eurové Google Ads kupóny (kredity)

Od februára 2022 získavajú klienti Google Partner agentúr na Slovensku obrovskú výhodu – môžu získať omnoho vyššie Google kredity ako ich konkurenti, ktorí s Google Partner agentúrami nespolupracujú.

Ivan Hrušovský Ivan Hrušovský
Spoluzakladateľ reklamnej agentúry Atte
350-eurové Google Ads kupóny (kredity)

Google kupóny resp. kredity

O čo ide? Google podporuje nové reklamné účty v Google Ads formou kupónov, resp. kreditov. To znamená, že okrem vami kúpených kreditov v Google Ads získate po splnení ich podmienok aj kredity navyše. priamo Google. Napríklad ak nespolupracujete s Google Partner agentúrou a máte nový Google Ads účet s fakturačnou adresou na Slovensku, kde ešte neboli pridané žiadne Google kupóny, viete si vyžiadať 75-eurový Google Ads kupón.

Ten sa vám po minutí vašich 25 eur v Google Ads pripočíta do 30 dní. Kupón platí 14 dní. Jednoducho povedané, za svojich 25 eur získate až 100 eur Google kreditu na svoju Google Ads kampaň a to sa už oplatí.

Link na vygenerovanie 75 eurového kupónu >>

Na danom linku len zadáte svoj e-mail, kde po krátkom čase príde Google kupón v hodnote 75 eur aj s pokynmi.

Kupón si skopírujete a vložíte vo fakturačnej časti vášho Google Ads účtu.

Kliknete na „Promá“, následne na biely krížik v modrom kruhu a objaví sa táto obrazovka. Tam zadajte daný kupón z e-mailu:

Dobre, ale ako získam 350-eurový Google kupón?

Téma tohto článku je však o aktuálnej novinke – zvýšenej podpore, alebo dotácii zo strany Google.

V najbližších týždňoch sa certifikovaným Google Partnerom začnú zobrazovať hodnotnejšie promo ponuky (Google kupóny). Google Partneri si vedia pre každý klientsky účet skontrolovať aké kupóny boli poskytnuté jednotlivým klientom na ich Google Ads účtoch v sekcii „Použité promo ponuky“ ich Google Ads účtu.

Tieto nové Google kupóny, nazývané aj promo ponuky alebo kredity, majú jediný cieľ – pomôcť klientom rozbehnúť kampane. Google preto zvyšuje hodnotu týchto kupónov až na 350 € z pôvodných 120 €, resp. 75 € kupónov, ktoré ste si mohli vyžiadať aj bez Google Partnera. Ďalej Google zobral do úvahy aj samotný čas určený na čerpanie týchto kupónov a navyšuje ho pre nové 350 € kupóny z pôvodných 30 dní na až 60 dní.

Avšak, tieto nové kupóny môžete získať jedine cez certifikovaných Google Partnerov.

Ako zistím, že moja PPC agentúra je certifikovaný Google Partner?

Certifikovanú Google Partner agentúru spoznáte podľa Google Partner loga:

Google Partneri musia pravidelne raz ročne robiť certifikačné skúšky, aby bola zaručená ich odborná znalosť systému Google Ads, Google Analytics a Google Merchant Center. Zároveň musia mať výdavky na klientskych účtoch za posledné 3 mesiace v sume aspoň 10 tisíc USD. Ďalej musia Google Partneri dosahovať vysokú výkonnosť na účtoch svojich klientov, Google Partneri musia mať skóre optimalizácie aspoň 70 %.

Ak chcete, aby bola Vaša online reklamná kampaň úspešná, obráťte sa na skúsených certifikovaných Google Partnerov, ktorí Vám ušetria čas a hlavne sa môžete spoľahnúť na ich odbornosť.

V ďalších článkoch vám priblížim, ako dosiahnuť úspech s Google kampaňami.

Zdieľať článok
Ivan Hrušovský
Spoluzakladateľ reklamnej agentúry Atte

Ivan je držiteľom Google Ads certifikátov: Google Ads Search Certification, Google Ads Video Certification, Shopping Ads Certification, Certifikácia Google Ads – meranie, Google Ads Display Certification, Google Ads Apps Certification. Vyštudoval strategický manažment, skúsenosti získaval hlavne v nadnárodných IT korporáciách (Lenovo, Dell, IBM) a v španielskej HCI International. Pracoval najmä ako obchodný analytik obchodného stavu jednotlivých divízií.

Atte
Tento článok ti prináša

Atte

Naša reklamná agentúra Atte vznikla v roku 2012. Názov našej reklamnej agentúry Atte pochádza zo španielskej skratky slova „atentamente“, a do angličtiny sa prekladá ako „attentively“, a znamená „úctivo“, ale aj „pozorne“ a „starostlivo“. Názov našej reklamnej agentúry presne vyjadruje spôsob akým zmýšľame a pracujeme pre našich klientov na projektoch, ktoré nám zverili. Našimi spokojnými zákazníkmi sú najmä firmy z Bratislavy, Trnavy a okolia, no máme aj klientov na strednom a južnom Slovensku. Reklamná agentúra Atte má sídlo v Bratislave na Michalskej a pobočku v Trnave na Hlavnej ulici.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
5 min. čítanie

Ako automatizovať predaj digitálnych produktov?

Predávať digitálny obsah je špecifická časť e-commerce, ktorá má tú výhodu, že sa dá kompletne automatizovať. O takúto automatizáciu sa stará SimpleShop – platforma, ktorá sa zameriava na predaj produktov ako sú e-booky, online kurzy, videá, členské sekcie, vstupenky, vouchery a čokoľvek ďalšie, čo sa nachádza v online svete.

Martin Semerád Martin Semerád
Marketing SimpleShop
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+