1 min. čítanie

Definitívny koniec. Elon Musk oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

Musk kúpil Twitter vlani v októbri za zhruba 44 miliárd dolárov. Opakovane však zdôrazňoval, že jeho šéfom nezostane natrvalo.

Definitívny koniec. Elon Musk oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

K výmene dôjde o šesť týždňov

Americký miliardár Elon Musk vo štvrtok večer v tvíte oznámil, že onedlho odstúpi z postu šéfa Twitteru. Zároveň uviedol, že už je známe meno jeho nástupkyne, ktorá funkciu prevezme o približne šesť týždňov. O koho ide, však neprezradil.

V tvíte priblížil, že jeho úloha sa do budúcnosti zmení na výkonného technologického riaditeľa, pričom sa bude viac venovať oblastiam, akými sú napríklad produkty a softvér.

Elon Musk kúpil sociálnu sieť Twitter vlani v októbri za zhruba 44 miliárd dolárov a odvtedy stojí na jej čele. Opakovane však zdôrazňoval, že jej šéfom nezostane natrvalo. V decembri uviedol, že z postu odstúpi, len čo za seba nájde náhradu. Vo februári následne avizoval, že nového šéfa chce nájsť „zrejme do konca roka”.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Credit: Trend

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+