1 min. čítanie

Definitívny koniec. Elon Musk oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

Musk kúpil Twitter vlani v októbri za zhruba 44 miliárd dolárov. Opakovane však zdôrazňoval, že jeho šéfom nezostane natrvalo.

Definitívny koniec. Elon Musk oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

K výmene dôjde o šesť týždňov

Americký miliardár Elon Musk vo štvrtok večer v tvíte oznámil, že onedlho odstúpi z postu šéfa Twitteru. Zároveň uviedol, že už je známe meno jeho nástupkyne, ktorá funkciu prevezme o približne šesť týždňov. O koho ide, však neprezradil.

V tvíte priblížil, že jeho úloha sa do budúcnosti zmení na výkonného technologického riaditeľa, pričom sa bude viac venovať oblastiam, akými sú napríklad produkty a softvér.

Elon Musk kúpil sociálnu sieť Twitter vlani v októbri za zhruba 44 miliárd dolárov a odvtedy stojí na jej čele. Opakovane však zdôrazňoval, že jej šéfom nezostane natrvalo. V decembri uviedol, že z postu odstúpi, len čo za seba nájde náhradu. Vo februári následne avizoval, že nového šéfa chce nájsť „zrejme do konca roka”.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Credit: Trend

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+