2 min. čítanie

Čo je digitálna garáž?

Digitálna garáž od Google je bezplatný online vzdelávací program. Umožňuje vám rozšíriť a upevniť svoje zručnosti cez kurzy z oblasti digitálneho marketingu.

Čo je digitálna garáž?

Digitálna garáž od Google je bezplatný online vzdelávací program. Umožňuje vám rozšíriť a upevniť svoje zručnosti cez kurzy z oblasti digitálneho marketingu. Možno dokonca aj získať prácu, po ktorej tak túžite a naštartovať novú kariéru 

Každý, kto má chuť učiť sa, sa môže prihlásiť na digitálnu platformu Google. Bez ohľadu na to, či sa snažíte o kariérny postup, obchodný posun alebo o vzdelávanie.

Aké sú výhody digitálnej garáže?

Ľahký prístup – štruktúra a rozloženie obsahu je jednoduché. Video prednášky, kvízy a sledovanie pokroku môžete mať usporiadané v míľnikoch. Ku kurzom sa dostanete 24/7. Stačí mať prístup k internetu.

Vlastné tempo – učenie je ľahšie, než si myslíte. Neobmedzený režim a čas umožní vzdelávanie rovno z gauča bez narušenia plánov.

Testovanie – po absolvovaní každého kurzu môžete otestovať svoje zručnosti. Záverečný test je primárne založený na otázkach s výberom správnej odpovede a obsahuje nové príklady – nie tie, s ktorými ste sa už stretli vo videu.

Dostanem aj certifikát?

Áno. Koľko stojí získanie certifikácie Google? Ani cent. Iba váš čas a odhodlanie. Podporuje ich Google a IAB Europe (Interactive Advertising Bureau Europe). Ide o profesionálne združenie pre digitálny marketing a reklamu.

Čo ma digitálna garáž naučí?

Vďaka digitálnej garáži začnete chápať témy, ako je:

 • webový dizajn,
 • písanie obsahu,
 • SEO (optimalizácia pre vyhľadávače),
 • správa sociálnych sietí,
 • analýza údajov,
 • úprava videa,
 • vývoj mobilných aplikácií,
 • a mnoho ďalších zaujímavých vecí.

Ako pomôže mojej firme uspieť?

 1. Zvýšenie produktivity zamestnancov.
 2. Získanie šikovných pracovníkov.
 3. Nárast príjmov spoločnosti.
 4. Získanie konkurenčnej výhody.

Čo potrebujem na to, aby som mohol kurz absolvovať? 

Jediné čo potrebujete pre tento kurz je emailová adresa, čas a trochu vytrvalosti. Digitálna garáž a aj mnoho iných odborných online kurzov v oblasti marketingu je úplne zadarmo, a teda je voľne dostupná pre každého. 

V tomto linku si nájdete svoj kurz. Stačí začať.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Čo je to Lorem Ipsum?

Vysvetľovať marketérom tento pojem je asi ako hovoriť šoférom k čomu slúži volant 🙂 (to okrúhle zariadenie pred sedadlom vodiča, ktoré sa krúti doľava a doprava). Stále však existuje dostatok ľudí, ktorí chcú vedieť odkiaľ sa tento pseudo jazyk vzal a aký je jeho účel. Nech sa páči. Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
4 min. čítanie

Čo je spyware?

Hoci to znie ako technológia z filmov Jamesa Bonda, spyware je až príliš reálny. Spyware je akýkoľvek softvér, ktorý sa nainštaluje do vášho počítača a začne tajne sledovať vaše správanie online bez vášho vedomia alebo povolenia.  Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného alebo týždenného newslettera, s ktorým Vám nič neunikne 🚀 Denný newsletter […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
2 min. čítanie

Google Tag Manager

Google Tag Manager je riešenie na správu značiek tzv. tagov, ktoré funguje ako sprostredkovateľ medzi webovou stránkou a nástrojmi na sledovanie tretích strán. Stačí, ak do GTM pridáte svoje trackovacie kódy a potom nakonfigurujete pravidlá, kedy sa majú spustiť (pri načítaní stránky, kliknutí, odoslaní formulára atď.). Odoberajte pravidelný ecommerce newsletter Prihláste sa do denného alebo […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+