Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Bpost dokončila akvizíciu fulfillment spoločnosti Active Ants

Belgická poštová spoločnosť Bpost včera oznámila prevzatie holandskej spoločnosti Active Ants. Akvizícia bola síce oznámená už v roku 2018, ale až teraz “Aktívne mravce” predali zvyšný podiel spoločnosti Bpost.

Bpost dokončila akvizíciu fulfillment spoločnosti Active Ants

Zostatkový podiel predaný

Belgická poštová spoločnosť Bpost včera oznámila prevzatie holandskej spoločnosti Active Ants. Akvizícia bola síce oznámená už v roku 2018, ale až teraz “Aktívni mravci” predali zvyšný podiel spoločnosti Bpost.

Active Ants je holandská fulfillment spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 2011 zažíva významný rast. Minulý rok otvorila distribučné centrum v Spojenom kráľovstve a v  súčasnosti prevádzkuje päť centier v štyroch krajinách.

Týždenný podcast UPdate

Zakladatelia spoločnosti Active Ants sú presvedčení, že vďaka prevzatiu belgickou Bpost sa môže ich projekt ďalej rozvíjať. V dôsledku zmien sa novým generálnym riaditeľom spoločnosti stane Bram Blondé. Active Ants to oznámila vo svojom newsletteri.

“Dnešnou transakciou dáva skupina Bpost Group jasne najavo, že chce aj naďalej investovať do budúcnosti spoločnosti Active Ants. Náš prístup ponúka pokročilé riešenia pre skladovanie, spracovanie objednávok nám dáva vynikajúcu pozíciu na efektívne vybavovanie online objednávok,” povedal Blondé.

Zakladatelia spoločnosti Active Ants Jean Lahaye a Jeroen Dekker po dokončení akvizície opustia spoločnosť.  

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek
3 min. čítanie

Nákup vianočných darčekov na dobierku sa teraz oplatí ešte viac. S Packetou môžete vyhrať FIAT 500 a sto mobilov alebo smart hodiniek

Zákazníci, ktorí sa tento rok rozhodnú nakúpiť vianočné darčeky online a na ich doručenie využijú Packetu, môžu mať nádielku pod stromčekom ešte výrazne bohatšiu. Najobľúbenejšia doručovacia služba sa spája so spoločnosťou Visa, aby spoločne priniesli veľkú súťaž o automobil FIAT 500 a sto smartfónov alebo inteligentných hodiniek značky Honor.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+