1 min. čítanie

Bpost dokončila akvizíciu fulfillment spoločnosti Active Ants

Belgická poštová spoločnosť Bpost včera oznámila prevzatie holandskej spoločnosti Active Ants. Akvizícia bola síce oznámená už v roku 2018, ale až teraz “Aktívne mravce” predali zvyšný podiel spoločnosti Bpost.

Bpost dokončila akvizíciu fulfillment spoločnosti Active Ants

Zostatkový podiel predaný

Belgická poštová spoločnosť Bpost včera oznámila prevzatie holandskej spoločnosti Active Ants. Akvizícia bola síce oznámená už v roku 2018, ale až teraz “Aktívni mravci” predali zvyšný podiel spoločnosti Bpost.

Active Ants je holandská fulfillment spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 2011 zažíva významný rast. Minulý rok otvorila distribučné centrum v Spojenom kráľovstve a v  súčasnosti prevádzkuje päť centier v štyroch krajinách.

Týždenný podcast UPdate

Zakladatelia spoločnosti Active Ants sú presvedčení, že vďaka prevzatiu belgickou Bpost sa môže ich projekt ďalej rozvíjať. V dôsledku zmien sa novým generálnym riaditeľom spoločnosti stane Bram Blondé. Active Ants to oznámila vo svojom newsletteri.

“Dnešnou transakciou dáva skupina Bpost Group jasne najavo, že chce aj naďalej investovať do budúcnosti spoločnosti Active Ants. Náš prístup ponúka pokročilé riešenia pre skladovanie, spracovanie objednávok nám dáva vynikajúcu pozíciu na efektívne vybavovanie online objednávok,” povedal Blondé.

Zakladatelia spoločnosti Active Ants Jean Lahaye a Jeroen Dekker po dokončení akvizície opustia spoločnosť.  

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Veľký test logistiky: Koľko českých e-shopov ponúka dopravu zadarmo a ako rýchlo doručujú svoje objednávky?
7 min. čítanie

Veľký test logistiky: Koľko českých e-shopov ponúka dopravu zadarmo a ako rýchlo doručujú svoje objednávky?

Na zákaznícku skúsenosť nakupujúcich v e-shopoch má vplyv viacero faktorov. Vo veľkej miere ju ovplyvňuje používateľská prívetivosť nákupných košíkov, úroveň logistiky a zákaznícka podpora pri vrátení tovaru. Ako v týchto oblastiach obstáli české e-shopy? Spoločnosti Shopsys, Skladon a Retino už druhý rok po sebe uskutočnili v predvianočnom období Veľký test logistiky, ktorý mapuje úroveň českej […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+