2 min. čítanie

Za nákupy v Reserved alebo Sinsay bude možné zaplatiť neskôr

Spoločnosť Klarna oznámila partnerstvo so spoločnosťou LPP, najväčšou poľskou odevnou skupinou, ktorá vlastní značky Reserved, Sinsay, Mohito, House a Cropp.

Za nákupy v Reserved alebo Sinsay bude možné zaplatiť neskôr

Partnerstvo LPP a švédskej Klarny

Platobné možnosti spoločnosti Klarna budú k dispozícii zákazníkom LPP vo vybraných európskych krajinách vrátane Poľska, Nemecka a Spojeného kráľovstva.

“Nadviazanie strategického partnerstva so spoločnosťou LPP je ďalším míľnikom v rozvoji spoločnosti Klarna v Poľsku a regióne strednej a východnej Európy. LPP je nielen lídrom vo svojom odvetví, ale aj spoločnosťou, ktorá neustále investuje do zlepšovania nákupného zážitku svojich zákazníkov. Veríme, že naše partnerstvo prinesie hmatateľné výhody zákazníkom značiek LPP a ovplyvní budúcu podobu spôsobu nakupovania,” komentuje Łukasz Dwulit, riaditeľ spoločnosti Klarna v Poľsku.

Služba dostupná online

Nová bezúročná služba Klarna “Zaplať do 30 dní”, bude dostupná vo všetkých internetových obchodoch pre všetky značky skupiny LPP, t.j. Reserved, Sinsay, Mohito, House a Cropp. Obe strany tiež pracujú na zavedení platieb Klarna v kamenných predajniach. 

Program “Zaplať do 30 dní” je vlajkovou loďou spoločnosti Klarna, ktorá umožňuje zákazníkom zadať objednávku, vyzdvihnúť si ju, skontrolovať a následne ju zaplatiť do 30 dní. 

“Poskytnutie možnosti dokončiť nákupy online s odloženými platbami je jedným z krokov našej stratégie neustáleho zlepšovania kvality nákupného zážitku našich zákazníkov. Vďaka spolupráci s takým skúseným partnerom, akým je spoločnosť Klarna, sme si istí, že služby budú poskytované na najvyššej úrovni a že naši online zákazníci získajú možnosť pohodlného nakupovania a skutočnú pomoc pri šetrení času a peňazí,” vysvetľuje Jacek Kujawa, podpredseda predstavenstva spoločnosti LPP.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+