2 min. čítanie

WordCamp aj po druhýkrát v Košiciach!

Tento rok zopakujeme veľký úspech z minulého roka a už 11. mája 2019 sa uskutoční WordCamp Košice! V priestoroch knižnice Technickej univerzity odznejú pútavé prednášky a príbehy spíkrov spojených s WordPressom ale aj online marketingom, brand-buildingom alebo napríklad webdizajnom.

Peter Daňko Peter Daňko
organizátor košických WP meetupov a WordCampov
WordCamp aj po druhýkrát v Košiciach!

#wcke2019 je skvelou príležitosťou osvojiť si nové poznatky nielen o tomto fenomenálnom systéme, ale i online marketingu, social media strategy, UX a mnoho ďalšieho. Naši spíkri sa s tebou podelia o svoje skúsenosti, príbehy, know-how, ale budú hovoriť aj o svojich problémoch v ich ceste IT svetom.

Aký typ podujatia je Wordcamp?

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 65-tich krajinách sveta. Táto konferencia je v IT svete veľmi obľúbená a čísla návštevnosti a počtu zorganizovaných WordCampov hovoria, že aj jedným z najvýznamnejších podujatí v IT sektore. V Košiciach sa WordCampu dostalo podpory taktiež od IT Valley a ďalších významných IT firiem z celého Slovenska.


WordPress spája ľudí na celom svete – tvorí ho živá a zapálená komunita ľudí, nadšencov a vývojárov. Každý rok sa vo viacerých väčších či menších mestách organizuje obľúbená WordPress konferencia, ktorá nesie názov WordCamp a dopĺňa ju názov mesta v ktorom sa koná.

WordPress spája ľudí na celom svete.

Na čo sa môžete tešiť?

„Tešiť sa môžete na 8 prednášok, ktoré budú doslova nabité hodnotnými informáciami a know-how od ľudí z praxe. To všetko doplnené o 3 praktické workshopy, takže sa určite je na čo tešiť. Témy, o ktorých budú spíkri na #wcke2019 hovoriť, sú z oblasti web dizajnu, programovania, blogovania, UX ale aj marketingu, SEO, brand-buildingu, jednoducho o všetkom, čo sa týka IT, WordPress a webových projektov.“, uviedli organizátori tejto IT konferencie. Program si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://2019.kosice.wordcamp.org/schedule/

WordCamp Košice – #wcke2019 je teda skvelou príležitosťou spoznať komunitu zapálených ľudí a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími WordPress nadšencami. Osvojíte si nové poznatky o tomto fenomenálnom systéme, poradíte sa o svojich problémoch, dozviete sa o trendoch vo svete IT a web projektov.

V závere by sme sa radi srdečne poďakovali všetkým organizátorom, dobrovoľníkom a sponzorom, ktorí nám s organizovaním tejto konferencie pomáhajú.
Tešíme sa na vás 11.5.2019 o 08:00 v priestoroch knižnice Technickej univerzity.

Predaj lístkov prebieha tu.

Viac o konferencii nájdete na webe alebo facebook udalosti.

 

Zdieľať článok
Peter Daňko
organizátor košických WP meetupov a WordCampov

Aktívny člen slovenskej WordPress komunity, organizátor košických WP meetupov a WordCampov. Okrem toho tiež projektový manažér v tíme WP Masters a študentom Technickej univerzity v Košiciach.

Tento článok ti prináša

WordCamp

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 65-tich krajinách sveta. Táto konferencia je v IT svete veľmi obľúbená a čísla návštevnosti a počtu zorganizovaných WordCampov hovoria, že aj jedným z najvýznamnejších podujatí v IT sektore. Ide o stretávanie sa nadšencov a používateľov systému WordPress. Túto platformu využíva až 40 % online sveta, niet sa čomu čudovať, že na stretnutiach by ste preto mohli nájsť od blogerov, developerov, konzultantov, dizajnérov a množstvo iných. Vôbec prvý WordCamp bol zorganizovaný v roku 2006, Mattom Mullenwegom, v San Franciscu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
4 min. čítanie

V máji zavítame opäť na východ. Piata zastávka Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5. v Spišskej Novej Vsi!

Piatou zastávkou na roadshow Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5.2023 Spišská Nová Ves! Čaká nás poriadne nabitý program v príjemných priestoroch Kantina Pubu. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
5 min. čítanie

Budujeme značky v súlade s tým, ako sa správajú naši zákazníci?

Myslíte si, že odlíšenie sa od ostatných na trhu je nevyhnutná úloha marketérov alebo že masový marketing je mŕtvy či prinajmenšom nekonkurencieschopný? Alebo že naši zákazníci majú pre nákup našej značky zvláštne dôvody? Vedecké poznatky ukazujú, že tomu tak celkom nie je a že tieto predpoklady sú mylné. Aj o tom bude konferencia Marketing RULEZZ […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+