Zaujíma ma
15. apríla 2019

Peter Daňko

organizátor košických WP meetupov a WordCampov
15. apríla 2019

WordCamp aj po druhýkrát v Košiciach!

2 min čítanie

Tento rok zopakujeme veľký úspech z minulého roka a už 11. mája 2019 sa uskutoční WordCamp Košice! V priestoroch knižnice Technickej univerzity odznejú pútavé prednášky a príbehy spíkrov spojených s WordPressom ale aj online marketingom, brand-buildingom alebo napríklad webdizajnom.

#wcke2019 je skvelou príležitosťou osvojiť si nové poznatky nielen o tomto fenomenálnom systéme, ale i online marketingu, social media strategy, UX a mnoho ďalšieho. Naši spíkri sa s tebou podelia o svoje skúsenosti, príbehy, know-how, ale budú hovoriť aj o svojich problémoch v ich ceste IT svetom.

Aký typ podujatia je Wordcamp?

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 65-tich krajinách sveta. Táto konferencia je v IT svete veľmi obľúbená a čísla návštevnosti a počtu zorganizovaných WordCampov hovoria, že aj jedným z najvýznamnejších podujatí v IT sektore. V Košiciach sa WordCampu dostalo podpory taktiež od IT Valley a ďalších významných IT firiem z celého Slovenska.


WordPress spája ľudí na celom svete – tvorí ho živá a zapálená komunita ľudí, nadšencov a vývojárov. Každý rok sa vo viacerých väčších či menších mestách organizuje obľúbená WordPress konferencia, ktorá nesie názov WordCamp a dopĺňa ju názov mesta v ktorom sa koná.

WordPress spája ľudí na celom svete.

Na čo sa môžete tešiť?

„Tešiť sa môžete na 8 prednášok, ktoré budú doslova nabité hodnotnými informáciami a know-how od ľudí z praxe. To všetko doplnené o 3 praktické workshopy, takže sa určite je na čo tešiť. Témy, o ktorých budú spíkri na #wcke2019 hovoriť, sú z oblasti web dizajnu, programovania, blogovania, UX ale aj marketingu, SEO, brand-buildingu, jednoducho o všetkom, čo sa týka IT, WordPress a webových projektov.“, uviedli organizátori tejto IT konferencie. Program si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://2019.kosice.wordcamp.org/schedule/

WordCamp Košice – #wcke2019 je teda skvelou príležitosťou spoznať komunitu zapálených ľudí a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími WordPress nadšencami. Osvojíte si nové poznatky o tomto fenomenálnom systéme, poradíte sa o svojich problémoch, dozviete sa o trendoch vo svete IT a web projektov.

V závere by sme sa radi srdečne poďakovali všetkým organizátorom, dobrovoľníkom a sponzorom, ktorí nám s organizovaním tejto konferencie pomáhajú.
Tešíme sa na vás 11.5.2019 o 08:00 v priestoroch knižnice Technickej univerzity.

Predaj lístkov prebieha tu.

Viac o konferencii nájdete na webe alebo facebook udalosti.

 

Autor článku

Peter Daňko

organizátor košických WP meetupov a WordCampov

Aktívny člen slovenskej WordPress komunity, organizátor košických WP meetupov a WordCampov. Okrem toho tiež projektový manažér v tíme WP Masters a študentom Technickej univerzity v Košiciach.

Tento článok prináša

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 65-tich krajinách sveta. Táto konferencia je v IT svete veľmi obľúbená a čísla návštevnosti a počtu zorganizovaných WordCampov hovoria, že aj jedným z najvýznamnejších podujatí v IT sektore.


Posledné
Obľúbené
  • Kategórie

  • Podcasty

  • O nás

    Pravidlené novinky, rozhovory a dlhodobý obsah pre majiteľov eshopov a ecommerce marketérov. To je Ecommerce Bridge.