Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

WordCamp aj po druhýkrát v Košiciach!

Tento rok zopakujeme veľký úspech z minulého roka a už 11. mája 2019 sa uskutoční WordCamp Košice! V priestoroch knižnice Technickej univerzity odznejú pútavé prednášky a príbehy spíkrov spojených s WordPressom ale aj online marketingom, brand-buildingom alebo napríklad webdizajnom.

Peter Daňko Peter Daňko
organizátor košických WP meetupov a WordCampov
WordCamp aj po druhýkrát v Košiciach!

#wcke2019 je skvelou príležitosťou osvojiť si nové poznatky nielen o tomto fenomenálnom systéme, ale i online marketingu, social media strategy, UX a mnoho ďalšieho. Naši spíkri sa s tebou podelia o svoje skúsenosti, príbehy, know-how, ale budú hovoriť aj o svojich problémoch v ich ceste IT svetom.

Aký typ podujatia je Wordcamp?

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 65-tich krajinách sveta. Táto konferencia je v IT svete veľmi obľúbená a čísla návštevnosti a počtu zorganizovaných WordCampov hovoria, že aj jedným z najvýznamnejších podujatí v IT sektore. V Košiciach sa WordCampu dostalo podpory taktiež od IT Valley a ďalších významných IT firiem z celého Slovenska.


WordPress spája ľudí na celom svete – tvorí ho živá a zapálená komunita ľudí, nadšencov a vývojárov. Každý rok sa vo viacerých väčších či menších mestách organizuje obľúbená WordPress konferencia, ktorá nesie názov WordCamp a dopĺňa ju názov mesta v ktorom sa koná.

WordPress spája ľudí na celom svete.

Na čo sa môžete tešiť?

„Tešiť sa môžete na 8 prednášok, ktoré budú doslova nabité hodnotnými informáciami a know-how od ľudí z praxe. To všetko doplnené o 3 praktické workshopy, takže sa určite je na čo tešiť. Témy, o ktorých budú spíkri na #wcke2019 hovoriť, sú z oblasti web dizajnu, programovania, blogovania, UX ale aj marketingu, SEO, brand-buildingu, jednoducho o všetkom, čo sa týka IT, WordPress a webových projektov.“, uviedli organizátori tejto IT konferencie. Program si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://2019.kosice.wordcamp.org/schedule/

WordCamp Košice – #wcke2019 je teda skvelou príležitosťou spoznať komunitu zapálených ľudí a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími WordPress nadšencami. Osvojíte si nové poznatky o tomto fenomenálnom systéme, poradíte sa o svojich problémoch, dozviete sa o trendoch vo svete IT a web projektov.

V závere by sme sa radi srdečne poďakovali všetkým organizátorom, dobrovoľníkom a sponzorom, ktorí nám s organizovaním tejto konferencie pomáhajú.
Tešíme sa na vás 11.5.2019 o 08:00 v priestoroch knižnice Technickej univerzity.

Predaj lístkov prebieha tu.

Viac o konferencii nájdete na webe alebo facebook udalosti.

 

Zdieľať článok
Peter Daňko
organizátor košických WP meetupov a WordCampov

Aktívny člen slovenskej WordPress komunity, organizátor košických WP meetupov a WordCampov. Okrem toho tiež projektový manažér v tíme WP Masters a študentom Technickej univerzity v Košiciach.

Tento článok ti prináša

WordCamp

WordCamp Central je platforma, ktorá sa zaoberá organizáciou a propagáciou konferencií zameraných na WordPress. Tieto konferencie sú neformálne, organizované komunitou a zúčastňujú sa na nich všetci od bežných používateľov až po jadro vývojárov WordPressu.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Blueweb povzniesol kvalitu e-commerce konferencií na Slovensku na novú úroveň
5 min. čítanie

Blueweb povzniesol kvalitu e-commerce konferencií na Slovensku na novú úroveň

Hlavná téma konferencie Upterdam „Nový normál v e-commerce“ nesymbolizovala len okruh prednášok a panelových diskusií, ale aj samotný event a jeho úroveň. Spoločnosť Blueweb, ako hlavný organizátor Upterdamu, v spolupráci s generálnym partnerom Dexfinity a hlavným partnerom Tatra Banka, posunula latku e-commerce konferencií o level vyššie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zavŕši slovenskú e-commerce roadshow už 5.12
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE v Bratislave zavŕši slovenskú e-commerce roadshow už 5.12

Na záver roku 2023 sa predstavíme s Ecommerce Bridge Live v Bratislave. A to poriadne vo veľkom! Riaditelia veľkých e-commerce firiem, dátoví analytici, Michal Pastier, kúzelník či víno od Matyšáka, ktoré potečie celý večer potokom?! A nezabudnime na otvorený bar, ktorý prináša affiliate sieť Dognet. Skutočne sa máte na čo tešiť. Príďte si vychutnať zaujímavé […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Deviaty event roadshow po Slovensku nás čaká pod Tatrami, 9.11.2023 zavítame do POPRADU!
2 min. čítanie

Deviaty event roadshow po Slovensku nás čaká pod Tatrami, 9.11.2023 zavítame do POPRADU!

Môžete sa klasicky tešiť na troch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce a na záver vystúpi aj samotný Štefan Polgári. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+