2 min. čítanie

PENNY spúšťa svoju jesennú expanziu. Nová predajňa v Jesenici pri Prahe

Spoločnosť PENNY spúšťa svoju jesennú expanziu. V priebehu nasledujúcich mesiacov plánuje otvoriť minimálne 10 nových predajní. Tento rok sa už dočkali obyvatelia Zásmuk na Kolínsku a v Pardubiciach. Teraz sa môžu tešiť aj obyvatelia Jeseníc pri Prahe.

PENNY spúšťa svoju jesennú expanziu. Nová predajňa v Jesenici pri Prahe

Nový obchod bol postavený v priestoroch bývalej predajne potravín na Zbraslavskej ulici.

“Priestory sme prevzali od predchádzajúceho majiteľa a vybudovali sme v nich predajňu podľa našich štandardov, na aké sú naši zákazníci zvyknutí. Vytvorili sme pre nich príjemné nákupné prostredie, kde si budú môcť rýchlo kúpiť nielen výrobky najvyššej kvality za najlepšie ceny, ale aj výrobky, ktoré nedostanú v žiadnom inom reťazci. Preto pokračujeme v expanzii a v najbližších týždňoch plánujeme otvoriť ďalšie predajne po celej krajine,” hovorí Pavol Bucko, vedúci expanzie PENNY, a dodáva: “V súčasnosti sme na trhu s potravinami: “Jesenice u Prahy sú miestom, kde žije veľa ľudí, ktorí pracujú v Prahe, a zároveň miestom, kam ľudia z Prahy cez víkendy cestujú na svoje chaty a chalupy v okolí. Veríme, že si k nám nájdu cestu a že sa k nám budú vracať, pretože pre nás je to miesto, kde sme doteraz chýbali a chceme byť ľuďom bližšie.”

Nová predajňa s predajnou plochou 1 060 m2 ponúkne zákazníkom veľké parkovisko so 60 parkovacími miestami a bude otvorená každý deň od 7:00 do 22:00. “Uvedomujeme si, že obyvatelia Jeseníc potrebujú dlhšie otváracie hodiny našich predajní ako zvyčajne, keďže sa často vracajú z práce v hlavnom meste neskôr. Preto im vychádzame v ústrety a budeme mať otvorené až do 22:00,” dodáva Pavol Bucko.

PENNY plánuje v druhej polovici tohto roka otvoriť minimálne 10 nových predajní. V najbližších týždňoch sa otvoria nové predajne v Prahe v oblasti Nová Waltrovka, v Krumvíři alebo v Polnej. Jednou z predajní, ktorá bude dokončená do konca roka, bude ďalšia celodrevená eko predajňa, tentoraz v Ždírci na Vysočine.

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+