2 min. čítanie

Nová kniha pre marketérov od 51 autorov je na svete

Po úspešnej knihe Online marketing - tvorba zarábajúceho webu, po podpriemerne úspešnej Tvorba úspešného a zarábajúceho blogu sme v Dognete pripravili zbrusu novú knihu. Tentokrát nie je primárne o affiliate marketingu, ale pre celý online a ecommerce trh. Je to 123 tipov pre online a affiliate marketing.

Nová kniha pre marketérov od 51 autorov je na svete

51 autorov zo Slovenska a Česka

Najprv som chcel napísať suchú tlačovú správu, ale radšej to dám od srdiečka – presne tak, ako robíme veci aj u nás v sieti. Na knihe participovalo 51 autorov. Áno, 51 autorov nebolo úplne ľahké dať dokopy a už vôbec nie na nich dohliadnuť a dotiahnuť to s nimi. Veľké ĎAKUJEM patrí Janke a jej tímu z LEMUR. A nejde len o obligátnu “ďakovačku”. Celú knihu po dodaní surových materiálov spracovali kompletne za niečo vyše jedného mesiaca. Áno, 1, slovom jeden mesiac. Štandardne to trvá 3 až 4 mesiace.

Ale ja som “hrotič” a knihu sa nám podarilo dostať na trh ani nie za pol roka od prvého nápadu až po tlač. Je to viac-menej neuveriteľné.

Sponzori ?

Samozrejme, pri tejto knihe nám nejde o zárobok ako taký. Primárne chceme podporiť odkomunikovať Dognet ako spoľahlivú affiliate sieť. Prvý a posledný pokus o tvorbu komerčnej knižky dopadol neslávne, písal som o tom aj blog. Tak sme aj túto postavili hlavne so sponzormi, ktorým zo srdca ďakujem 🙂 Aj vďaka nim sa kniha ASAP dostane do rúk marketérom.

Voňavá kniha

Najlepšie na knihe je, že to nie je len ebook. Dnes sa všetko presúva do online priestoru a vďaka pandémii vymizli aj offline konferencie. O to viac som zástancom fyzických kníh. Áno, je to drahšie. Ale vôňa novej, čerstvo vytlačenej knihy je to, čo dnešnej “screenovej” dobe chýba. Vonia presne ako časopis LEVEL, ktorý som si pred 15 rokmi kupoval.

Tie najčerstvejšie informácie

Obsah, hlavne pri online marketingu, starne extrémne rýchlo. Čo platilo dnes, zajtra už nemusí. Preto je celý obsah knihy z roku 2020, dokonca z jeho druhej polovice. Preto, keď si ju otvoríte dnes, budú informácie najaktuálnešie, aké môžu byť. A pritom sú na papieri v knihe s ISBN, ktorú práve držíte v rukách.

Ďakujem!

Takže ešte raz, ďakujem autorom sponzorom a všetkým, ktorí sa na knižke 123 tipov pre online a affiliate marketing podieľali. Výsledok stojí zato!

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Dognet posilňuje na maďarskom trhu a vydáva exkluzívny expanzný guideline na podporu affiliate publisherov 
3 min. čítanie

Dognet posilňuje na maďarskom trhu a vydáva exkluzívny expanzný guideline na podporu affiliate publisherov 

Affiliate sieť Dognet už viac ako 10 rokov podporuje affiliate marketing nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a na Balkáne. Nakoľko v sieti dlhodobo pozorujú nevyužitý potenciál maďarského trhu, toto leto predstavili novú iniciatívu s názvom expanzný guideline. V ňom publisheri nájdu všetko, čo by mohli potrebovať pri expanzii s affiliate projektami na […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
3 min. čítanie

Affiliate sieť Dognet napriek kríze rastie aj v zahraničí. Teraz umožní expanziu aj na západné trhy

Zákazníci v reakcii na pandémiu koronavírusu začali vo veľkom nakupovať online, čo dokázala využiť slovenská affiliate sieť Dognet, ktorá má silnú pozíciu aj v Českej republike. Tá rastie nielen vďaka zvyšujúcemu sa počtu nákupov na internete, ale taktiež vďaka novej strategickej spolupráci so sieťou Tradedoubler.

Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+