Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
Titulný obrázok spoločnosti CREATIVE sites
Logo CREATIVE sites

CREATIVE sites

CreativeSites je špecialista na e-commerce, ktorý ponúka komplexné riešenia pre online obchod. Sú schopní vytvoriť profesionálny e-shop na svojej vlastnej platforme CREATIVE shop, ktorá je pripravená aj na expanziu na nové trhy. Ponúkajú aj služby v oblasti online marketingu a tvorby brandu.

CREATIVE sites

1,3+ mil.  celkový počet objednávok e-shopov
130+ mil. obrat všetkých aktívnych e-shopov
300+ tis denná návštevnosť na e-shopoch
650+ aktívnych e-shopov
17 rokov skúseností

O spoločnosti

Creative Sites je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na tvorbu e-shopov a poskytovanie komplexných služieb v oblasti e-commerce. Sme stabilná firma so 17-ročnými skúsenosťami a 50-členným tímom odborníkov. Poskytujeme programovanie na mieru, UX/UI dizajn, poradenstvo, helpdesk a online marketing.

Naše služby

Ponúkame komplexné služby pod jednou strechou – od tvorby e-shopu, cez jeho rozbehnutie až po expanziu na nové trhy. Vytvorili sme už viac ako 1600 e-shopov a máme rozsiahle know-how, o ktoré sa podelíme aj s vami.

Stabilita a rast

Naším poslaním je dať vám slobodu, zatiaľ čo je váš online obchod v bezpečí, vždy funkčný a rýchly. Pomáhame majiteľom e-shopov zarábať viac a expandovať na nové trhy.

Profesionálny partner pre váš e-shop

Prejdite z kamenného obchodu na e-shop už dnes. Každý funkčný biznis stojí na kvalitných základoch. Vytvoríme vám e-shop prispôsobený vašim potrebám s ohľadom na UX/UI dizajn. Váš profesionálny e-shop bude pripravený na expanziu a vstup na zahraničné trhy.

Komplexné služby a expanzia

U nás máte všetko pod jednou strechou. Poskytujeme programovanie na mieru a komplexné online marketingové služby, o ktoré sa stará naše vlastné marketingové oddelenie CREATIVE digital. Budete mať k dispozícii skúsený helpdesk tím aj možnosť VIP prístupu s vlastným e-commerce konzultantom.

Od roku 2005 sme sa pre čo najkvalitnejšie výsledky vyprofilovali do troch sekcií a to:

Naše služby

Tvorba e-shopu
Online marketing
E-commerce poradenstvo
E-shop konferencia

Posledné články

Správny brief na tvorbu a vylepšenia e-shopu vám vie ušetriť tisíce EUR (Ivan Cingel – CREATIVE sites)
5 min. čítanie

Správny brief na tvorbu a vylepšenia e-shopu vám vie ušetriť tisíce EUR (Ivan Cingel – CREATIVE sites)

Pri vývoji nového webu sa často robia podobné chyby. Trvanie na vlastných prvkoch bez predchádzajúcej konzultácie či nerealistické časové aj finančné nároky sú na dennom poriadku. Ako by mal proces tvorby nového webu či e-shopu vyzerať, ktorí ľudia z firmy by sa do procesu mali zapojiť a či je nejaký magický všeobecný checklist, vďaka ktorému […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Redizajn a migrácia e-shopu: Všetko, čo potrebujete vedieť
5 min. čítanie

Redizajn a migrácia e-shopu: Všetko, čo potrebujete vedieť

V posledných rokoch zaznamenal e-commerce na Slovensku významný rast. Až v roku 2022 zažil mierny pokles na úrovni 13 %. Na výkon e-shopov dnes vplývajú mnohé faktory. Medzi tie najvýznamnejšie patrí vojna, inflácia či energetická kríza. V čase neistoty však majú majitelia internetových obchodov veľkú šancu zainvestovať do rozvoja a predbehnúť tak konkurenciu, ktorá sa snaží […]

Ivan Cingel Ivan Cingel
Chief Operating Officer v CREATIVE sites
Prečítať článok

Recenzie

Martin Guttman
5/5

Výber CREATIVE sites pre tvorbu webu hodnotíme ako jedno z najlepších rozhodnutí. Podarilo sa nám vytvoriť stránku, ktorá je prehľadná, funkčná a v neposlednom rade pekná. Hodnotenia na ňu máme odvtedy od zákazníkov len pozitívne. Zároveň sa nám zlepšil predaj, za rok nám tržby z tohto kanála narástli o 40%.

Janka Veličová
5/5

Spoločnosť CREATIVE sites odviedla výbornú prácu. Dizajn, funkčnosť a prehľadnosť stránky 100% spnili moje očakávania. Každý problém, pripomienku alebo otázku riešia promptne a profesionálne. V rámci ceny je aj školenie, ktoré veľmi pomôže. Som maximálne spokojná a vrelo odporúčam. Celému tímu veľmi pekne ďakujem.

Vyberáme z nášho tímu

JANA ZAJÍCOVÁ
CEO a Sales Manager

0915 215 555

MICHAL MIKULA
Sales Manager

0948 940 910

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+