2 min. čítanie

Hrajte sa na dizajnérov a zároveň nakupujte. Robin Games prichádza s PLAYHOUSE

Startup Robin Games oslovil investorov a našiel dieru na gamingovom trhu. Cieľom tohto startupu je z hier vytvoriť zážitky na sofistikovanejšej a štýlovejšej úrovni - niečo, čo viac zodpovedá obsahu, ktorý zvyčajne nájdete v lifestylovom časopise alebo na profile influencera na Instagrame. Dnes tento startup vydáva svoj prvý titul uvedením mobilnej hry PLAYHOUSE. Tá spája hranie aj nakupovanie do jedného zážitku.

Hrajte sa na dizajnérov a zároveň nakupujte. Robin Games prichádza s PLAYHOUSE

Interiérový dizajn patrí medzi obľúbený subžáner simulačných hier

PLAYHOUSE je simulačná hra dizajnérskeho typu na spôsob “urob si sám”. Hráčom umožňuje premiestňovať nábytok a skrze množstvo prvkov vytvárať originálny vzhľad miestností. To, ale to nie je dôvod prečo je aplikácia výnimočná. Nakoniec, žáner interiérového dizajnu patrí medzi populárny subžáner v rámci kategórie simulačných hier, kde sa nachádzajú konkurenti ako Redecor od Playtika, Decor Life – Home Design Game od SayGames a Design Home od Crowdstar: V rebríčkoch Top Charts možno nájsť aj ďalšie produkty. PLAYHOUSE sa od konkurencie odlišuje svojou technológiou a predovšetkým partnerstvami.

Spoločnosť spolupracuje s reálnymi nábytkárskymi značkami, aby sa predmety v hre dali nakupovať v reálnom živote.

V hre sa nachádzajú tisíce kusov nábytku

Predstavte si, že staviate dom alebo sa sťahujete. Jednotlivé kusy nábytku môžete otáčať, meniť ich veľkosť alebo dokonca vrstviť na seba jednotlivé predmety. Vytvoríte si tak budúci vzhľad izieb, a čo je zaujímavejšie, rovnaké produkty si môžete priamo na webstránkach značiek kúpiť. PLAYHOUSE ponúka možnosti nakupovania, ktoré hráčov spájajú so značkami, ako sú Arhaus, Article, 1stDibs, Chairish, One Kings Lane, ABC Carpet & Home, Jenni Kayne, Society6, Bloomscape, Room & Board a Lulu & Georgia a ďalšie. Inými slovami, cieľom hry nie je len poskytnúť kreatívny priestor pre fanúšikov umenia a interiérového dizajnu, ale aj podporiť objavovanie nového nábytku a dekorácií.

Spoločnosť Robin Games tvrdí, že v aplikácií sa nachádza viac ako 6 000 kusov skutočného nábytku a dekorácií od viac ako 100 značiek. Hráči tak majú možnosť rozmanitého výberu a jediným klikom sa dostanú na web predajcu, kde svoju fantáziu premenia na realitu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Čo si myslia Česi o AI pri nakupovaní módy?
3 min. čítanie

Čo si myslia Česi o AI pri nakupovaní módy?

V roku 2023 sme zaznamenali prelom v oblasti generatívnych systémov založených na umelej inteligencii (AI), od telefonických rozhovorov s virtuálnymi operátormi až po automaticky personalizované odporúčania produktov a virtuálnych nákupných asistentov. Algoritmy strojového učenia sú dnes všadeprítomné, ale čo si o zavádzaní AI vo svete módy myslia českí spotrebitelia? Aké nové nástroje poznajú a ktoré […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+