2 min. čítanie

História StartupCamp Bratislava

StartupCamp fungoval v Bratislave niekoľko rokov ako neformálne strenutia "startup" nadšencov. Stretávali sa founderi, investori ale aj iní nadšenci. Fungoval od roku 2010.

História StartupCamp Bratislava

Startupový život

Eventy sa najčastejšie konali v Bratislave a rozoberal sa ako slovenský, tak svetový startup business. StartupCamp sa často konal aj mimo Bratislavy, napríklad v Piešťanoch či Košiciach.

Prednášali sa novinky, predstavovali nové projekty. Chalani to ťahali niekoľko rokov a bolo niekoľko desiatok “ročníkov”, alebo ak chcete, mesačníkov. Prečo skončili nevedno, no organizovať každý mesiac konferenciu nie je sranda a muselo to byť finančne a aj časovo extrémne náročné. Mali k tomu dokonca aj o.z-ko.

Vyberáme z oficiálneho popisu:

StartupCamp je každomesačné neformálne stretnutie ľudí zaujímajúcich sa o internetové startupy. Stretávajú sa na ňom kóderi, founderi, dizajnéri, investori aj biznis-mudrlanti, aby spoznali nových ľudí, našli motiváciu, získali rady od skúsenejších, zdieľali myšlienky, prezentovali svoje nápady, dostali feedback, porozprávali sa o svojich plánoch alebo sa ukázali prítomným investorom v neformálnom prostredí pri dobrom pive.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
2 min. čítanie

Ecommerce Bridge LIVE pokračuje! Tentokrát 16.2 v Prešove

Po úspešnej prvej konferencii Ecommerce Bridge LIVE v Trnave sa “roadshow” presúva na východ do Prešova. V Trnave sme sa veľa vecí naučili a preto prichádzame do Prešova o to múdrejší a lepšie pripravení 🙂 Zapracovali sme na programe konferencie aj na LIVE streame. Čo vás v Prešove čaká a neminie: line-up piatich prednášajúcich expertov […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
11 min. čítanie

Najväčšia moravská konferencia pre e-shopy je tu. Poďte to zažiť s nami!

Pre mnohé e-shopy sa pomaly, ale isto začína náročné obdobie. Ústup koronavírusových opatrení, začiatok vojny na Ukrajine a s tým súvisiaci nástup hospodárskej recesie pravdepodobne ukončia hody, ktoré vo svete e-commerce vládli posledné dva roky a prejavia sa nižšou ochotou spotrebiteľov nakupovať. Napriek tomu existuje pomerne veľa e-shopov, ktoré sa s touto situáciou vyrovnávajú s […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok