1 min. čítanie

História StartupCamp Bratislava

StartupCamp fungoval v Bratislave niekoľko rokov ako neformálne strenutia "startup" nadšencov. Stretávali sa founderi, investori ale aj iní nadšenci. Fungoval od roku 2010.

História StartupCamp Bratislava

Startupový život

Eventy sa najčastejšie konali v Bratislave a rozoberal sa ako slovenský, tak svetový startup business. StartupCamp sa často konal aj mimo Bratislavy, napríklad v Piešťanoch či Košiciach.

Prednášali sa novinky, predstavovali nové projekty. Chalani to ťahali niekoľko rokov a bolo niekoľko desiatok “ročníkov”, alebo ak chcete, mesačníkov. Prečo skončili nevedno, no organizovať každý mesiac konferenciu nie je sranda a muselo to byť finančne a aj časovo extrémne náročné. Mali k tomu dokonca aj o.z-ko.

Vyberáme z oficiálneho popisu:

StartupCamp je každomesačné neformálne stretnutie ľudí zaujímajúcich sa o internetové startupy. Stretávajú sa na ňom kóderi, founderi, dizajnéri, investori aj biznis-mudrlanti, aby spoznali nových ľudí, našli motiváciu, získali rady od skúsenejších, zdieľali myšlienky, prezentovali svoje nápady, dostali feedback, porozprávali sa o svojich plánoch alebo sa ukázali prítomným investorom v neformálnom prostredí pri dobrom pive.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone
3 min. čítanie

Prečo si kúpiť lístky na Web Summit v Lisabone

Web Summit je jedna z najväčších a najprestížnejších technologických konferencií na svete. Bola založená v roku 2009 a každoročne sa koná v Lisabone. Konferencia priťahuje tisíce návštevníkov vrátane technologických odborníkov, startupov, investorov, politických lídrov a zástupcov médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+