1 min. čítanie

História StartupCamp Bratislava

StartupCamp fungoval v Bratislave niekoľko rokov ako neformálne strenutia "startup" nadšencov. Stretávali sa founderi, investori ale aj iní nadšenci. Fungoval od roku 2010.

História StartupCamp Bratislava

Startupový život

Eventy sa najčastejšie konali v Bratislave a rozoberal sa ako slovenský, tak svetový startup business. StartupCamp sa často konal aj mimo Bratislavy, napríklad v Piešťanoch či Košiciach.

Prednášali sa novinky, predstavovali nové projekty. Chalani to ťahali niekoľko rokov a bolo niekoľko desiatok “ročníkov”, alebo ak chcete, mesačníkov. Prečo skončili nevedno, no organizovať každý mesiac konferenciu nie je sranda a muselo to byť finančne a aj časovo extrémne náročné. Mali k tomu dokonca aj o.z-ko.

Vyberáme z oficiálneho popisu:

StartupCamp je každomesačné neformálne stretnutie ľudí zaujímajúcich sa o internetové startupy. Stretávajú sa na ňom kóderi, founderi, dizajnéri, investori aj biznis-mudrlanti, aby spoznali nových ľudí, našli motiváciu, získali rady od skúsenejších, zdieľali myšlienky, prezentovali svoje nápady, dostali feedback, porozprávali sa o svojich plánoch alebo sa ukázali prítomným investorom v neformálnom prostredí pri dobrom pive.

Zdieľať článok
Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!
2 min. čítanie

V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!

Čaká nás poriadne nabitý program. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+