Zaujíma ma
17. novembra 2018
17. novembra 2018

História StartupCamp Bratislava

< 1 min čítanie

StartupCamp fungoval v Bratislave niekoľko rokov ako neformálne strenutia “startup” nadšencov. Stretávali sa founderi, investori ale aj iní nadšenci. Fungoval od roku 2010.

Startupový život

Eventy sa najčastejšie konali v Bratislave a rozoberal sa ako slovenský, tak svetový startup business. StartupCamp sa často konal aj mimo Bratislavy, napríklad v Piešťanoch či Košiciach.

Prednášali sa novinky, predstavovali nové projekty. Chalani to ťahali niekoľko rokov a bolo niekoľko desiatok “ročníkov”, alebo ak chcete, mesačníkov. Prečo skončili nevedno, no organizovať každý mesiac konferenciu nie je sranda a muselo to byť finančne a aj časovo extrémne náročné. Mali k tomu dokonca aj o.z-ko.

Vyberáme z oficiálneho popisu:

StartupCamp je každomesačné neformálne stretnutie ľudí zaujímajúcich sa o internetové startupy. Stretávajú sa na ňom kóderi, founderi, dizajnéri, investori aj biznis-mudrlanti, aby spoznali nových ľudí, našli motiváciu, získali rady od skúsenejších, zdieľali myšlienky, prezentovali svoje nápady, dostali feedback, porozprávali sa o svojich plánoch alebo sa ukázali prítomným investorom v neformálnom prostredí pri dobrom pive.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.


Posledné
Obľúbené