2 min. čítanie

E-shop na mieru môžete mať rýchlejšie a lacnejšie, prichádza Shoptet Premium

Česká e-shopová platforma Shoptet prichádza na Slovensko s novinkou. Popri klasických obchodoch na prenájom bude ponúkať aj e-shopy na mieru pod názvom Shoptet Premium. Cieľom Shoptetu od samotného vzniku je zjednodušovať ľuďom online podnikanie - a to tak po technickej, ako aj po finančnej stránke. Na Slovensku a v Česku aj vďaka nemu funguje viac ako 34 000 e-shopov a teraz uvádza Shoptet Premium, ktorý zmení situáciu na trhu s online obchodmi na mieru.

E-shop na mieru môžete mať rýchlejšie a lacnejšie, prichádza Shoptet Premium

Vlastný dizajn aj privátne API

„Rokmi sme získali množstvo skúseností, ktoré sme chceli pretaviť do riešenia vhodného aj pre zložitejšie či väčšie online obchody. Keď sa biznis rozrastá, menia sa totiž aj nároky podnikateľa,” vysvetľuje Ivo Mrena, Country Lead pre Slovensko.

Shoptet Premium má možnosť vlastného grafického dizajnu a individuálnych úprav. Vďaka privátnemu API sa jednoducho napojí na systémy, ktoré firma používa. Jeho veľkou výhodou je cena, ktorá sa začína na 500 eurách mesačne. Pre používateľa pritom vyzerá e-shop na nerozoznanie od “klasického” e-shopu na mieru.

Nový e-shop na mieru už za pár mesiacov

Obchod na mieru môžu mať dnes podnikatelia zároveň podstatne rýchlejšie ako pri bežnom programovaní. „Prechod na Shoptet Premium vrátane grafiky a migrácie dát trvá zvyčajne do štyroch mesiacov, náš doterajší rekord je jeden mesiac. Počas prechodu aj po ňom má majiteľ e-shopu prideleného vlastného account managera, s ktorým komunikuje,” dopĺňa Ivo Mrena.

Vďaka Shoptet Premium môže podnikateľ vypustiť technické záležitosti spojené s fungovaním e-shopu a zmerať sa na samotný biznis – či už vylepšenie ale rozšírenie sortimentu, kvalitnejšiu zákaznícku podporu alebo marketing. „O technickú stránku sa postaráme my, majiteľ e-shopu tak môže viac času venovať samotnému biznisu. Ušetrí tak čas aj peniaze, Shoptet Premium je totiž rýchlejší a lacnejší ako vývoj vlastného e-shopu na mieru, tak ako sme to chápali v minulosti.”

Výsledok? Lepší online obchod s vyššími predajmi

Táto služba je v Česku dostupná už vyše roka a aj vďaka osobnému prístupu ku každému klientovi ju využíva množstvo spoločností ako napríklad Kofola, Philips, kozmetika Rituals, Penny Market, Pet Center, pivovar Svijany či vydavateľstva Svojtka.

Štatistiky dokazujú, že pre drvivú väčšinu bol prechod na Premium dobrý krok. „Za prvý štvrťrok 2023 hrubá hodnota predaného tovaru v našich Premium e-shopoch medziročne vzrástla o 42 %,” uzatvára Ivo Mrena.

VIAC O SHOPTET PREMIUM

 

Zdieľať článok
Tento článok ti prináša

Shoptet

Shoptet je platforma pre e-shopy, ktorá ponúka komplexné riešenia pre vytvorenie a správu internetových obchodov. Súčasťou ich služieb je aj podpora marketingu a možnosť automatizácie mnohých procesov. Shoptet je aktívny na slovenskom a českom trhu a v súčasnosti pomáha podnikať viac ako 34 000 e-shopom.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako pomáhajú 3D vizualizácie spoločnostiam dosahovať lepšie výsledky?
3 min. čítanie

Ako pomáhajú 3D vizualizácie spoločnostiam dosahovať lepšie výsledky?

3D vizualizácie dnes nie sú žiadnou novinkou, no stávajú sa čoraz populárnejšími a vyhľadávanejšími. Spoločnosti z rôznych oblastí začínajú viac vnímať ich silu a schopnosť motivovať potenciálnych zákazníkov ku kúpe produktov či služieb. Aké konkrétne benefity prinášajú a ktoré trendy sú dnes najaktuálnejšie? 

Dominik Parajka Dominik Parajka
Content Marketing Specialist at Monkeymedia
Prečítať článok
tatranskyprofil.eu – Digitalizácia netradičného odvetvia biznisu cez B2C a B2B riešenie od vibration
3 min. čítanie

tatranskyprofil.eu – Digitalizácia netradičného odvetvia biznisu cez B2C a B2B riešenie od vibration

Tatranskyprofil.eu prelomila tradičné hranice v predaji dreva, keď sa spojilo s technologickým partnerom firmou Vibration na vytvorení inovatívneho B2C a B2B eshopu. Rozhovor s riaditeľom Romanom Jadroňom odhalil, ako digitálna transformácia zmenila spôsob objednávania od telefonických hovorov na automatizovaný e-commerce systém. Spoločnosť prináša na trh nové účinné riešenia, vrátane unikátneho konfigurátora produktov či vylepšenej logistiky, […]

Ivan Potančok Ivan Potančok
CEO vibration.sk
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+