3 min. čítanie

Druhá zastávka Ecommerce Bridge LIVE: Čo inšpirovalo návštevníkov konferencie v Žiline?

Na konferencii Ecommerce Bridge LIVE sme sa presvedčili, že v Žiline to žije! Nová synagóga nás privítala skvelou atmosférou, nabitými prednáškami a zvedavými otázkami účastníkov.

Druhá zastávka Ecommerce Bridge LIVE: Čo inšpirovalo návštevníkov konferencie v Žiline?

Konferenciu navštívilo okolo 80 ľudí a ďalší účastníci sa pripojili online. Na pódiu sme privítali zástupcov 5 značiek, ktoré majú čo povedať k tomu, ako e-commerce robiť dobre a efektívne.

5 odborníci na 1 pódiu

Peniaze v podnikaní sú až na prvom mieste – teda pokiaľ sa chcete vyhnúť nepríjemnostiam. Túto tému predstavil prvý rečník, CEO spoločnosti Nabbi, Ján Pazdúr, ktorý sa venoval dôležitosti finančného zdravia e-shopu.

Podnikať online má svoje nesporné výhody, no potrebujete si vybrať spoľahlivého dodávateľa e-shopového systému. Ako nastaviť spoluprácu a čo vôbec pri tvorbe či redizajne brať do úvahy v druhej prednáške prezradil Jakub Jarabica, CEO Blueweb.

Sledovať trendy sa vypláca – ak na nich postavíte kampaň, dokážete pomôcť lepším predajom. Dominik Hrabčák z agentúry dabl. vo svojom slote ukázal nové nástroje a pohľady, ktoré sa oplatí poznať a zvážiť pri vlastných kampaniach.

Pavel Vyoral, generálny riaditeľ Pošty bez hranic sa venoval téme logistiky a jej ceny. Divákom priblížil napríklad aj to, čo zohľadniť pri expanzii do zahraničia, na čo si dať pozor a kde sa neoplatí šetriť.

Sleduje ešte niekto letáky? A čo tie online? Timotej Strieš, Head of online marketing & social media zo spoločnosti Lidl objasnil, ako k nim pristupuje jeden z najzvučnejších reťazcov. Účastníci prednášky zistili napríklad aj to, ako sieť svoje online letáky promuje a ako s nimi pracuje.

Prednáškami to nekončí

Naši hostia si užívali nielen inšpiratívny program plný dôležitých tém, ale aj príležitosť na networking pri chutnom občerstvení. Vrcholom podujatia bola panelová diskusia, kde sme reflektovali a diskutovali o aktuálnych výzvach a trendoch v e-commerce. Nechýbala ani súťaž, kde sa vyhrávali štedré poukážky od nášho partnera Zľavomat a marketingové knihy z dielne Dognet.

Sme skutočne radi, že záujem o informácie z e-commerce sveta rastie, vďaka čomu môžeme spoločne tvoriť priestor pre zdieľanie skúseností a nápadov. Atmosféra v Žiline bola skvelá – pozrite si celú fotogalériu.

Dynamické online prostredie si vyžaduje chuť učiť sa nové veci, hľadať inšpiráciu a rásť. Sme veľmi radi, že e-commerce komunita na Slovensku rastie aj vďaka konferencii, akú sme zažili v Žiline. Sme zvedaví, čo ponúkne Prešov, kde sa uvidíme už 7. 3. 2024. Buďte pri tom aj vy, naučte sa nové veci, pripojte sa do diskusie a získajte nové kontakty.

Tešíme sa na to, čo prinesú ďalšie zastávky. Nezabudnite sa registrovať do Prešova už teraz. 🙂👇

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ďalší event Ecommerce Bridge Live a ďalšie nové mesto. Už 9.5 v Liptovskom Mikuláši!
2 min. čítanie

Ďalší event Ecommerce Bridge Live a ďalšie nové mesto. Už 9.5 v Liptovskom Mikuláši!

Príďte na Ecommerce Bridge Live 2024 do Liptovského Mikuláša! Vidíme sa 9.5.2024 v Liptov Hube. Prinášame nový formát konferencie, kde sa počas večera predstaví 5 rečníkov. Pre účastníkov fyzickej akcie ako vrchol večera pridávame panelovú diskusiu s prednášajúcimi a súťaž o vecné ceny od partnerov. Ak nemôžete prísť osobne, zaregistrujte sa na LIVE stream úplne […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu
6 min. čítanie

New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu

V roku 2023 sa obchod snažil stabilizovať situáciu a neprispievať k inflácii, na úkor čoho však stagnoval. Teraz je čas podniknúť kroky na naštartovanie rastu. Ako pri tom stavať na pevných základoch a zároveň využiť aktuálne trendy ukáže 5. ročník najväčší konferencie pre maloobchodníkov a dodávateľov New Retail Summit, ktorý sa uskutoční v poslednom aprílovom […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+