Tomáš Bugáň
Tomáš Bugáň

Tomáš Bugáň

Riaditeľ digitálnej agentúry BugesWeb.sk

bugesweb.sk

+421905406200 bugan@bugesweb.sk

Informácie

Po štúdiu na vysokej škole som nastúpil do marketingovej firmy. Za krátky čas som pochopil, že to nie je pre mňa. Chýbala mi sebarealizácia. Zatúžil som podnikať. Odvážna myšlienka sa zmenila na skutočnosť a časom vznikla firma BugesWeb. Pracoval som zo začiatku sám s notebookom v kuchyni na malom okrúhlom stolíku. Neskôr sa ku mne pridal kamarát – prvý člen tímu BugesWeb. Potom sa stala úžasná vec. Po zaplatení bežných výdavkov, nám ostali peniaze navyše.

„A tak sme sa z kuchyne postupne prepracovali k vlastnej úspešnej digitálnej agentúre – BugesWeb s.r.o.“

ČO MA BAVÍ NA MOJEJ PRÁCI:
Mojou najväčšou hnacou silou v podnikaní je hľadanie konkrétneho riešenia pre potreby klienta a aplikovanie neustále nadobúdaných poznatkov do praxe. Na požiadavky od klientov sa nepozerám len z technického, ale aj z podnikateľského pohľadu. Výsledkom je funkčný web, ktorý zarába, je ekonomický, prináša výsledky a nie je len peknou prezenčnou stránkou.

S ČÍM SA NA MŇA MÔŽETE OBRÁTIŤ:
Ak hľadáte niekoho spoľahlivého a dlhodobého, s riešeniami od BugesWeb s.r.o. Vás obslúžime kvalitne a rýchlo. Prevádzková podpora a klientsky servis je samozrejmosťou.
Konkrétne sa špecializujem na:

➡ WordPress weby a eshopy: Ak nemáte technické schopnosti, pomôžem vám s prerábkou webu/eshopu

➡ Konzultácie a školenia: Ak potrebujete vlastný web a nechcete minúť tisícky eur, naučím vás vytvoriť web rýchlo, jednoducho a z pohodlia domova

➡ Analýza a servis webov: Ak potrebujete vychytať ,,muchy“ na stránke, urobím vám komplet analýzu webu a vysvetlím, čo by sa dalo na vašej stránke zefektívniť.

KURZY, KTORÉ ŠKOLÍM:
➡ Základy WordPress
➡ Woocommerce eshop vo WordPress
➡ Marketingové nástroje vo WordPress
➡ Správa a optimalizácia WordPress
➡ Základy HTML a CSS pre WordPress

MOJE ŠPECIALIZÁCIE A ABSOLVOVANÉ KURZY (CERTIFIKÁTY):
PowerTraining, Firewalking, D.I.S.C.overy Foundation Intensive, 2 roky mentoring – Sukhi Wahiwala, 2 roky The Business BoardRoom-a Monthly Mentoring and Accountability programme by Sukhi Wahiwala, Powerdays

Znalosti v odbore

E-commerce marketing
Digital & Online marketing
UX, UI, dizajn, použiteľnosť
Platobné brány
Copywriting
Lead Generation
Tvorba webu a e-shopu

Posledné články

Copywriting – čo to je a aký je jeho význam?
6 min. čítanie

Copywriting – čo to je a aký je jeho význam?

Copywriting je umenie využiť písaný text tak, aby presvedčil čitateľa vykonať akciu, ktorú od neho chceme. Môže to byť jednoduchá odpoveď na správu, zadanie e-mailu, alebo kúpa nejakého produktu na eshope. Znie to možno jednoducho, ale nenazval som copywriting umením, len tak bez príčiny.

Tomáš Bugáň Tomáš Bugáň
Riaditeľ digitálnej agentúry BugesWeb.sk
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+