Adam Spiegl
Adam Spiegl

Adam Spiegl

CEO FilipesMedia

filipesmedia.cz

+420 606 703 846 adam@filipesmedia.cz

Informácie

Vitajte na mojom profile!

Volám sa Adam Spiegl a som podnikateľ s väčším presahom do marketingu a spoluzakladateľ marketingovej agentúry Filipesmedia.

Vďaka možnosti získať prax v rodinnej firme som sa už v 18 rokoch staral o riadenie eventov, na ktorých som často viedol vyše 50 ľudí. O tri roky neskôr som potom založil svoju prvú vlastnú firmu, ktorá sa vďaka dobre zvoleným krokom marketingovej komunikácie rýchlo rozbehla.

Neskôr som sa ale vrátil do rodinnej firmy na pozícii marketingového manažéra, kde som spoznal kúzlo marketingu naplno a vedel, kadiaľ povedie moja cesta. Čoskoro po zoznámení s Ondrejom Vodehnalom som mu oznámil, že spolu vybudujeme najväčšiu marketingovú firmu v republike.

Od roku 2018 tak pôsobím ako CEO spoločnosti Filipesmedia, kde pomáhame rásť ďalším firmám. Naša práca je o vytváraní marketingových stratégií, optimalizácii nákladov za reklamu, zvyšovaní predaja a povedomí o značke.

K 20. novembru 2023 máme vo Filipesmedia 20 full-time kolegov, cez 130 stálych klientov a rozrástli sme sa o ďalších skvelých spoločníkov, začínajúce projekty aj už úspešné firmy ako Zápecová Financial.

A pevne verím, že týmto to nekončí 😉

Znalosti v odbore

Email marketing
Content marketing
E-commerce marketing
Performance marketing
Social media marketing
Digital & Online marketing
PPC
SEO
Analytika
UX, UI, dizajn, použiteľnosť
PR

Posledné články

Ako na TikTok videá pre firmy
6 min. čítanie

Ako na TikTok videá pre firmy

TikTok už dávno nie je len „sieťou tanečných výziev“. Nie, že by tento obsah zmizol – prečo by aj mal, keď ľudí baví. Marketingový potenciál TikToku pre firmy je však čoraz zreteľnejší. Vedeli ste, že počet užívateľov v susednom Česku mieri už k 2 miliónom a zďaleka nejde len o deti? Najvyšší čas založiť si […]

Adam Spiegl Adam Spiegl
CEO FilipesMedia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+