Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Amazon Pay a Citi umožnia nákup na splátky

Výborná správa. Používate Amazon Pay alebo máte kreditku od Citi? Banková skupina Citi oznámila, že držitelia jej kreditných kariet môžu pri používaní služby Amazon Pay platiť na splátky pomocou služby Citi Flex Pay. Nová platobná možnosť je navrhnutá tak, aby bola platba cez Amazon Pay ešte pohodlnejšia.

Amazon Pay a Citi umožnia nákup na splátky
Zdroj: deposit photos

Banková skupina Citi oznámila, že držitelia jej kreditných kariet môžu pri používaní služby Amazon Pay platiť na splátky pomocou služby Citi Flex Pay. Nová platobná možnosť je navrhnutá tak, aby bola platba cez Amazon Pay ešte pohodlnejšia.

Ako funguje nová služba Citi Flex Pay?

Služba využíva údaje uložené v peňaženke Amazonu. Peňaženka tak umožňuje bezproblémové platenie bez potreby vytvárania nového účtu alebo hesla. 

Držitelia kreditných kariet Citi, ktorí spĺňajú kritériá oprávnenosti, môžu túto funkciu využívať jednoduchým použitím tlačidla Amazon Pay bez potreby akýchkoľvek ďalších informácií alebo žiadostí. Podľa predstaviteľov spoločnosti tento platobný proces umožňuje používateľom platiť v priebehu niekoľkých jednoduchých krokov.

Oprávnení členovia kreditnej karty Citi si môžu vybrať z viacerých platobných plánov. Mesačné plány sa dajú nastaviť od 3 do 48 mesiacov na nákupy od 50 dolárov.

Výhoda pre obchodníkov aj zákazníkov

Omar Soudodi, riaditeľ Amazon Pay uviedol, že obchodníci chcú ponúknuť takúto flexibilitu, ale nie vždy na to majú prostriedky. Zavedenie služby Citi Flex Pay v službe Amazon Pay je výhodné pre zákazníkov aj obchodníkov – zákazníci majú k dispozícii nový, pohodlný spôsob platby za svoje nákupy a obchodníci môžu novým aj existujúcim zákazníkom ponúknuť väčší výber, dostupnosť a flexibilitu v spôsobe platby.

Odteraz až do 31. júla 2023 môžu zákazníci platiť s 0 % RPMN na troj-, šesť- a 12-mesačné splátky prostredníctvom služby Citi Flex Pay v službe Amazon Pay.

Túto možnosť platby na Amazon.com už využilo množstvo zákazníkov a teraz môžu využiť Citi Flex Pay cez Amazon Pay u rôznych internetových predajcov, ktorí predávajú tovar pre domáce zvieratá, elektroniku, športové a fitness potreby a ďalšie. 

Obchodníci môžu túto možnosť platby využívať bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+