2 min. čítanie

Využite technológiu skladovania budúcnosti

Webshippy dorazilo na Slovensko a vy vďaka tomu môžete profitovať! Víziou našej spoločnosti je pomáhať e-shopom v celej Európe, čo v praxi znamená schopnosť odbremeniť online obchodníkov od záťaže spojenej s logistikou e-shopu. Ako pridanú hodnotu prinášame inovatívne riešenia, ktoré si predtým mohli dovoliť len tí najväčší hráči na trhu.

Katalin Paál Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Využite technológiu skladovania budúcnosti

Spoločnosť Webshippy, ktorá sa zaoberá outsourcingom logistiky, je inovatívny technologický startup. Na pozadí našej spoločnosti pracuje viac ako 50 IT špecialistov, ktorí zabezpečujú výborné fungovanie našich systémov s prihliadnutím na spokojnosť našich zákazníkov.

Teraz aj na Slovensku: bezchybné, rýchle, digitalizované skladové riešenia na Slovensku a v celej Európe

V roku 2019 sa spoločnosť Webshippy stala spoločnosťou ponúkajúcou najinovatívnejšiu outsourcovanú logistiku v regióne a získala ocenenie “Najinovatívnejší startup roka”. Vyvinuli sme unikátny softvér, ktorý je možné integrovať s e-shopmi, fakturačnými a kuriérskymi systémami.

Vďaka nášmu softvéru majú obchodníci prehľad o všetkých činnostiach, ktoré zabezpečujeme. Netreba zabúdať na to, že tajomstvom dlhodobého úspechu sú spokojní zákazníci, ktorí sa k vám chcú vrátiť.

Dosiahnite počet objednávok, o ktorých sa vám ani nesnívalo

Vybudovaním medzinárodnej siete fulfillment centier pomáhame našim európskym zákazníkom dosahovať objemy zásielok, o ktorých sa im na začiatku ani nesnívalo. Vďaka tomuto majú naši zákazníci čas a priestor na budovanie svojej značky, rozširovanie produktového portfólia a podobne.

Nechajte Webshippy postarať sa o vašu logistiku, teraz s 50 % zľavou! Zvládnite najväčšiu sezónu s ľahkosťou a dosiahnite tento rok špičkové zisky.

Koncoročná „peak” sezóna je pre väčšinu e-shopov nočnou morou. Výrobky nedorazia včas, nie je dostatok ľudí, nie je kuriér, balíky sú doručené na nesprávne miesto určenia, linky zákazníckeho servisu sú preplnené telefonátmi sťažovateľov.

Urobte to tento rok inak! Zamerajte sa skôr na predaj ako na riešenie problémov: Nenechajte sa brzdiť nedostatkom kapacít. Webshippy vám zaručí, že tento rok uzavriete čo najlepšie a vaši zákazníci budú maximálne spokojní.

Ak potrebujete stabilnú logistiku a doručovanie pre svoj internetový obchod, pomôže vám spoločnosť Webshippy, ktorá je podľa nedávneho rebríčka na prvom mieste v regióne.

Sme poctení, že spoločnosť Webshippy sa umiestnila na 1. mieste v rebríčku poskytovateľov plnenia v regióne strednej a východnej Európy, ktorý zostavila spoločnosť Growww Digital a zároveň bola zaradená medzi TOP 10 poskytovateľov online obchodu.

https://export.growwwdigital.com/top-10-online-export-service-providers-in-the-cee-region/ 

Zdieľať článok
Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Tento článok ti prináša

Webshippy

Webshippy je moderná logistická spoločnosť, ktorá poskytuje logistické a dropshipping služby, ako aj logistické softvérové riešenia pre online obchody a veľké spoločnosti, ktoré sa venujú online predaju.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako najlepšie vybrať performance agentúru či freelancera
20 min. čítanie

Ako najlepšie vybrať performance agentúru či freelancera

Pri výbere dodávateľa marketingových služieb pre váš e-shop či iný projekt máte na trhu na výber viacero možností. Pri tomto výbere je veľmi dôležité vedieť sa správne rozhodnúť, ale aj vedieť si správne nastaviť očakávania. Takisto pýtať sa správne otázky a dávať si pozor na „red flags“, pri ktorých by mohol váš výber dopadnúť tak, […]

Martin Bulák Martin Bulák
CEO & PPC špecialista / BOOSTERS
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+