3 min. čítanie

Využite technológiu skladovania budúcnosti

Webshippy dorazilo na Slovensko a vy vďaka tomu môžete profitovať! Víziou našej spoločnosti je pomáhať e-shopom v celej Európe, čo v praxi znamená schopnosť odbremeniť online obchodníkov od záťaže spojenej s logistikou e-shopu. Ako pridanú hodnotu prinášame inovatívne riešenia, ktoré si predtým mohli dovoliť len tí najväčší hráči na trhu.

Katalin Paál Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Využite technológiu skladovania budúcnosti

Spoločnosť Webshippy, ktorá sa zaoberá outsourcingom logistiky, je inovatívny technologický startup. Na pozadí našej spoločnosti pracuje viac ako 50 IT špecialistov, ktorí zabezpečujú výborné fungovanie našich systémov s prihliadnutím na spokojnosť našich zákazníkov.

Teraz aj na Slovensku: bezchybné, rýchle, digitalizované skladové riešenia na Slovensku a v celej Európe

V roku 2019 sa spoločnosť Webshippy stala spoločnosťou ponúkajúcou najinovatívnejšiu outsourcovanú logistiku v regióne a získala ocenenie “Najinovatívnejší startup roka”. Vyvinuli sme unikátny softvér, ktorý je možné integrovať s e-shopmi, fakturačnými a kuriérskymi systémami.

Vďaka nášmu softvéru majú obchodníci prehľad o všetkých činnostiach, ktoré zabezpečujeme. Netreba zabúdať na to, že tajomstvom dlhodobého úspechu sú spokojní zákazníci, ktorí sa k vám chcú vrátiť.

Dosiahnite počet objednávok, o ktorých sa vám ani nesnívalo

Vybudovaním medzinárodnej siete fulfillment centier pomáhame našim európskym zákazníkom dosahovať objemy zásielok, o ktorých sa im na začiatku ani nesnívalo. Vďaka tomuto majú naši zákazníci čas a priestor na budovanie svojej značky, rozširovanie produktového portfólia a podobne.

Nechajte Webshippy postarať sa o vašu logistiku, teraz s 50 % zľavou! Zvládnite najväčšiu sezónu s ľahkosťou a dosiahnite tento rok špičkové zisky.

Koncoročná „peak” sezóna je pre väčšinu e-shopov nočnou morou. Výrobky nedorazia včas, nie je dostatok ľudí, nie je kuriér, balíky sú doručené na nesprávne miesto určenia, linky zákazníckeho servisu sú preplnené telefonátmi sťažovateľov.

Urobte to tento rok inak! Zamerajte sa skôr na predaj ako na riešenie problémov: Nenechajte sa brzdiť nedostatkom kapacít. Webshippy vám zaručí, že tento rok uzavriete čo najlepšie a vaši zákazníci budú maximálne spokojní.

Ak potrebujete stabilnú logistiku a doručovanie pre svoj internetový obchod, pomôže vám spoločnosť Webshippy, ktorá je podľa nedávneho rebríčka na prvom mieste v regióne.

Sme poctení, že spoločnosť Webshippy sa umiestnila na 1. mieste v rebríčku poskytovateľov plnenia v regióne strednej a východnej Európy, ktorý zostavila spoločnosť Growww Digital a zároveň bola zaradená medzi TOP 10 poskytovateľov online obchodu.

https://export.growwwdigital.com/top-10-online-export-service-providers-in-the-cee-region/ 

Zdieľať článok
Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Webshippy
Tento článok ti prináša

Webshippy

Webshippy ako prvý v regióne pomáha online obchodníkom svojou robotizovanou fulfillment sieťou, prenajímateľnými e-logistickými softvérovými riešeniami a dropshippingovým trhom, aby poskytoval služby svojim zákazníkom na najvyššej úrovni.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
5 min. čítanie

Prieskum slovenských e-shopov (E-shop Barometer 2022)

E-shop Barometer je pravidelný prieskum realizovaný medzi slovenskými e-shopmi s rôznorodou ponukou produktov a služieb. Aj uplynulý siedmy ročník, pod taktovkou ui42 v spolupráci s KPMG na Slovensku, priniesol náhľad pod pokrievku slovenskej e-commerce scény. Prečítajte si aké očakávania mali e-shoperi na Vianoce poznačené energetickou krízou a vysokou infláciou. Aké kroky plánujú napríklad aj v […]

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director
Prečítať článok
4 min. čítanie

E-shopy s automatickým odporúčaním predávajú efektívnejšie

Cieľom každého e-shopu je predávať. V mori konkurencie, možnostiach marketingových nástrojov a narastajúcich očakávaní zákazníkov je však stále náročnejšie dosahovať stanovené ciele. Stačí dnes väčší budget na reklamu, lepší marketing alebo redizajn webu k tomu, aby boli zákazníci spokojnejší a predaj efektívnejší? 

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director
Prečítať článok