Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Využite technológiu skladovania budúcnosti

Webshippy dorazilo na Slovensko a vy vďaka tomu môžete profitovať! Víziou našej spoločnosti je pomáhať e-shopom v celej Európe, čo v praxi znamená schopnosť odbremeniť online obchodníkov od záťaže spojenej s logistikou e-shopu. Ako pridanú hodnotu prinášame inovatívne riešenia, ktoré si predtým mohli dovoliť len tí najväčší hráči na trhu.

Katalin Paál Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Využite technológiu skladovania budúcnosti

Spoločnosť Webshippy, ktorá sa zaoberá outsourcingom logistiky, je inovatívny technologický startup. Na pozadí našej spoločnosti pracuje viac ako 50 IT špecialistov, ktorí zabezpečujú výborné fungovanie našich systémov s prihliadnutím na spokojnosť našich zákazníkov.

Teraz aj na Slovensku: bezchybné, rýchle, digitalizované skladové riešenia na Slovensku a v celej Európe

V roku 2019 sa spoločnosť Webshippy stala spoločnosťou ponúkajúcou najinovatívnejšiu outsourcovanú logistiku v regióne a získala ocenenie “Najinovatívnejší startup roka”. Vyvinuli sme unikátny softvér, ktorý je možné integrovať s e-shopmi, fakturačnými a kuriérskymi systémami.

Vďaka nášmu softvéru majú obchodníci prehľad o všetkých činnostiach, ktoré zabezpečujeme. Netreba zabúdať na to, že tajomstvom dlhodobého úspechu sú spokojní zákazníci, ktorí sa k vám chcú vrátiť.

Dosiahnite počet objednávok, o ktorých sa vám ani nesnívalo

Vybudovaním medzinárodnej siete fulfillment centier pomáhame našim európskym zákazníkom dosahovať objemy zásielok, o ktorých sa im na začiatku ani nesnívalo. Vďaka tomuto majú naši zákazníci čas a priestor na budovanie svojej značky, rozširovanie produktového portfólia a podobne.

Nechajte Webshippy postarať sa o vašu logistiku, teraz s 50 % zľavou! Zvládnite najväčšiu sezónu s ľahkosťou a dosiahnite tento rok špičkové zisky.

Koncoročná „peak” sezóna je pre väčšinu e-shopov nočnou morou. Výrobky nedorazia včas, nie je dostatok ľudí, nie je kuriér, balíky sú doručené na nesprávne miesto určenia, linky zákazníckeho servisu sú preplnené telefonátmi sťažovateľov.

Urobte to tento rok inak! Zamerajte sa skôr na predaj ako na riešenie problémov: Nenechajte sa brzdiť nedostatkom kapacít. Webshippy vám zaručí, že tento rok uzavriete čo najlepšie a vaši zákazníci budú maximálne spokojní.

Ak potrebujete stabilnú logistiku a doručovanie pre svoj internetový obchod, pomôže vám spoločnosť Webshippy, ktorá je podľa nedávneho rebríčka na prvom mieste v regióne.

Sme poctení, že spoločnosť Webshippy sa umiestnila na 1. mieste v rebríčku poskytovateľov plnenia v regióne strednej a východnej Európy, ktorý zostavila spoločnosť Growww Digital a zároveň bola zaradená medzi TOP 10 poskytovateľov online obchodu.

https://export.growwwdigital.com/top-10-online-export-service-providers-in-the-cee-region/ 

Zdieľať článok
Katalin Paál
Country manažérka spoločnosti Webshippy pre Česko a Slovensko
Tento článok ti prináša

Webshippy

Webshippy je moderná logistická spoločnosť, ktorá poskytuje logistické a dropshipping služby, ako aj logistické softvérové riešenia pre online obchody a veľké spoločnosti, ktoré sa venujú online predaju.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
10 výziev k akcii (CTA), ktoré zvýšia vaše konverzie
3 min. čítanie

10 výziev k akcii (CTA), ktoré zvýšia vaše konverzie

Poznáte ten pocit, keď si čítate zaujímavý článok, pozriete si pútavý obrázok, prejdete všetkým obsahom a… necháte za sebou len tichú prehliadku? Toto je bežná realita na dnešnom webe, kde nás bombardujú informáciami. Ale čo keby to mohlo byť inak? Čo keby sme dokázali premeniť pasívnych návštevníkov na aktívnych účastníkov?

Andrej Kajan Andrej Kajan
CEO
Prečítať článok
6 tipov ako si vybrať správnu online predajnú platformu
8 min. čítanie

6 tipov ako si vybrať správnu online predajnú platformu

Predaj cez internet je v súčasnosti jedným z najpohodlnejších spôsobov predaja. Nemusíte mať kamenný obchod, za ktorý platíte nájom. Stačí si vybrať vhodnú predajnú platformu, ktorá zodpovedá vášmu produktu, technickým znalostiam a finančným možnostiam. Takáto platforma vám výrazne zjednoduší celý proces predaja. Ako predávať online čo najjednoduchšie?

Martin Semerád Martin Semerád
Marketing SimpleShop
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+