1 min. čítanie

TikTok spúšťa TikTok Studio pre lepšiu tvorbu a správu obsahu

TikTok Studio má tvorcom zjednodušiť proces tvorby obsahu integráciou rôznych funkcií do jedného komplexného systému.

TikTok spúšťa TikTok Studio pre lepšiu tvorbu a správu obsahu
Zdroj: TikTok

Tvorcovia teraz môžu nahrávať, natáčať, upravovať a zverejňovať videá priamo z TikTok Studio. Platforma obsahuje funkcie ako automatické titulky, úpravu fotografií a automatické strihanie.

TikTok Studio nahrádza nástroje pre tvorcov v mobilnej a desktopovej aplikácii Creator Center, čím ponúka jednotný zážitok pre správu obsahu a interakcií. Tvorcovia môžu dohliadať na všetky svoje príspevky, spravovať komentáre a upravovať nastavenia súkromia z jedného miesta.

Platforma poskytuje podrobné analytiky, ktoré pomáhajú tvorcom pochopiť ich publikum a výkon obsahu. 

Tvorcovia majú navyše prístup k Creator Academy pre neustále vzdelávanie a zlepšovanie.

TikTok Studio je dostupné tvorcom starším ako 18 rokov. Momentálne sa testuje ako samostatná aplikácia a je prístupná na desktopoch na stránke www.tiktok.com/tiktokstudio. Beta aplikácia je dostupná v obchode Google Play vo vybraných regiónoch, ktoré platforma podrobne nešpecifikovala. Rozšírenie do App Store plánuje už čoskoro.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+