1 min. čítanie

Spúšťame týždenný novinkový podcast Ecommerce Bridge UPDATE

Ako ste si asi všimli, Ecommerce Bridge sme doplnili o nový obsah, a to denné novinky. Mapujeme európsky aj svetový ecommerce a prinášame vám novinky, ktoré stoja za to.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet
Spúšťame týždenný novinkový podcast Ecommerce Bridge UPDATE

Ako ste si asi všimli, Ecommerce Bridge sme doplnili o nový obsah, a to denné novinky. Mapujeme európsky aj svetový ecommerce a prinášame vám novinky, ktoré stoja za to. Ale to nie je všetko.

Nový formát noviniek

Okrem klasických rozhovorov prinášame aj nový formát podcastov – novinky. Ten pre vás pripravíme každý týždeň v pondelok, aby ste vedeli, čo sa dialo predchádzajúci týždeň. Samozrejme, podcast nájdete na webe, ale aj vašej obľúbenej podcastovej aplikácii 🙂 Prvý diel už máme online.

   

Nezabudnite sa prihlásiť na odber, prihlásiť sa do odberu newsletterov alebo sledujte sociálne siete.

Tešíme sa na vás ❤️

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Founder, Ecommerce Bridge & Dognet

Už od puberty pracujem na vlastných projektoch. Veľmi skoro som pochopil, že robiť “weby pre klientov” je cesta do … nie úplne pre mňa. Tak som začal pracovať na vlastných projektoch. V 17 rokoch som mal portfólio asi 350 webov so zameraním na financie a poväčšine na českom trhu. Boli postavené na organickom vyhľadávaní zo Seznam.cz a keď trošku vylepšili algoritmus, weby “popadali”. Neskôr som sa zamestnal, okúsil prácu vo veľkej agentúre a aj na krásnej pozícii “IT project Manager”, kde by som vydržal do dôchodku, nebyť ambícií. Tak sme spoločne s agentúrou VISIBILITY rozbiehali affiliate sieť Dognet, ktorá úspešne operuje v CEE regióne už viac ako 10 rokov. Síce s VISIBILITY už sieť nepôsobí viac ako 4 roky, no jej kľúčová úloha pri štarte je nepopierateľná. Dognet má viacero podprojektov, ako napríklad knižky o online a affiliate marketingu Super Affiliate Academy, organizuje affiliate meetupy HotDognet (po celej CEE) a spolu organizoval affiliate konferenciu Affilhero. Robíme veľmi veľa pre edukáciu trhu. Medzičasom som spustil projekt Ecommerce Bridge, ktorý verím že v roku 2024 bude tak isto silne etablovaný v rámci CEE. Je to online magazín pre ecommerce scénu, eshopy a celkovo online podnikanie. Prevádzkujem tiež, asi jediné, Múzeum Mobilov v Európe. Som veľmi hrdý na to, akým spôsobom je celá firma a jej projekty postavené. Že už väčšinou nestoja na mojej osobe a mám úžasný team, ktorý vie viesť projekty aj bez môjho “mikromanažmentu”. Moje obľúbené motivačné bláboly: 👍 “Done is better than perfect” 👍 “Nestrelíš, nedáš gól” 👍 “Aj pád na hubu je krok vpred” 👍 “Veci treba robiť a nie sa o nich rozprávať” Ak si to dočítal až sem, gratulujem, máš veľa voľného času. Investuj ho do “strieľania” a nie krčmovým rečiam, ktoré ešte nikomu nepomohli.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+