3 min. čítanie

Spoločnosť Barion umožní spoločnosti Aukro poskytovať rýchlejšie a bezpečnejšie platby

Spoločnosti Barion a Aukro spolupracujú s cieľom ponúknuť zákazníkom efektívnejšie možnosti platieb na online trhovisku prostredníctvom platobnej brány Barion Smart Gateway.

Spoločnosť Barion umožní spoločnosti Aukro poskytovať rýchlejšie a bezpečnejšie platby
Zdroj: Depositphotos

Spoločnosť Barion, ktorá poskytuje špecializované nástroje v oblasti online platieb, nadviazala spoluprácu s najväčším českým online trhoviskom Aukro. Toto partnerstvo predstavuje ďalší míľnik v misii spoločnosti Barion poskytovať rýchle a bezpečné bezhotovostné platby a prinesie zákazníkom Aukra širšie možnosti platieb.

“Celá filozofia spoločnosti Barion je postavená na inováciách a bezpečnosti v platobnom prostredí. Spolupráca so spoločnosťou Aukro je pre nás ďalším dôležitým krokom k naplneniu našej misie stať sa lídrom v oblasti bezhotovostných platieb. Aukro je ikonou online nakupovania v Českej republike, preto považujeme za veľkú príležitosť, že môžeme našimi technologickými riešeniami prispieť k tomu, aby ich zákazníci platili ešte lepšie a bezpečnejšie,” hovorí Balázs Judik, marketingový riaditeľ spoločnosti Barion.

Technologické inovácie

Ako spoločnosť, ktorá sa pýši inováciami a spoľahlivosťou, prináša Barion do partnerstva niekoľko kľúčových technologických výhod. Platobná brána Barion Smart Gateway ponúka konverzný pomer viac ako 90 %, čo je v porovnaní s konkurenciou nadpriemerný výkon. Transaction Response Engine (TRA) kontroluje viac ako 60 rôznych parametrov platby vrátane IP adresy, e-mailovej adresy a typu karty, aby sa zabránilo zneužitiu karty počas online platieb.

Riešenie Barion Pixel poskytne spoločnosti Aukro užitočné analýzy správania zákazníkov. To jej umožní lepšie pochopiť ich potreby a prispôsobiť svoje služby tak, aby im čo najlepšie vyhovovali.

Týždenný podcast UPdate

Výhody pre Aukro a jej návštevníkov

Vďaka tomuto partnerstvu môžu teraz zákazníci Aukro používať Apple Pay a Google Pay. K dispozícii je aj digitálna peňaženka Barion Wallet, ktorú v súčasnosti používa viac ako pol milióna používateľov v strednej a východnej Európe. Inteligentná brána Barion ponúka transparentné a nízke ceny Interchange++ (IC++) a zmiešané poplatky. Bezpečnosť je okrem iného zabezpečená dôkladnou autentifikáciou zákazníkov pomocou protokolu 3-D Secure (3DS) a súborom medzinárodne uznávaných bezpečnostných štandardov PCI DSS.

“V spoločnosti Aukro neustále hľadáme spôsoby, ako našim používateľom spríjemniť nakupovanie. Partnerstvo so spoločnosťou Barion nám umožní ponúknuť našim zákazníkom ešte rýchlejšie, pohodlnejšie a hlavne bezpečnejšie možnosti platieb,” komentuje Rostislav Moric, CFO spoločnosti Aukro.

Viac informácií o službe Barion Smart Gateway nájdete tu.

O spoločnosti Barion

Spoločnosť Barion Payment Inc. bola založená v roku 2015 v Maďarsku, kde si tiež vybudovala dominantné postavenie v oblasti online platieb. Dnes spravuje údaje o viac ako 8 miliónoch platobných kariet a jej služby využíva viac ako 14 000 online obchodníkov v piatich európskych krajinách vrátane Českej republiky. Barion Smart Gateway ponúka rýchlu a bezpečnú platobnú bránu, ktorá funguje pre najobľúbenejšie typy platieb. Podporuje osem jazykov (maďarčinu, angličtinu, nemčinu, francúzštinu, španielčinu, slovenčinu, slovinčinu, češtinu) a štyri meny (eurá, doláre, maďarské forinty a české koruny).

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+