Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Spoločnosť Barion umožní spoločnosti Aukro poskytovať rýchlejšie a bezpečnejšie platby

Spoločnosti Barion a Aukro spolupracujú s cieľom ponúknuť zákazníkom efektívnejšie možnosti platieb na online trhovisku prostredníctvom platobnej brány Barion Smart Gateway.

Spoločnosť Barion umožní spoločnosti Aukro poskytovať rýchlejšie a bezpečnejšie platby
Zdroj: Depositphotos

Spoločnosť Barion, ktorá poskytuje špecializované nástroje v oblasti online platieb, nadviazala spoluprácu s najväčším českým online trhoviskom Aukro. Toto partnerstvo predstavuje ďalší míľnik v misii spoločnosti Barion poskytovať rýchle a bezpečné bezhotovostné platby a prinesie zákazníkom Aukra širšie možnosti platieb.

“Celá filozofia spoločnosti Barion je postavená na inováciách a bezpečnosti v platobnom prostredí. Spolupráca so spoločnosťou Aukro je pre nás ďalším dôležitým krokom k naplneniu našej misie stať sa lídrom v oblasti bezhotovostných platieb. Aukro je ikonou online nakupovania v Českej republike, preto považujeme za veľkú príležitosť, že môžeme našimi technologickými riešeniami prispieť k tomu, aby ich zákazníci platili ešte lepšie a bezpečnejšie,” hovorí Balázs Judik, marketingový riaditeľ spoločnosti Barion.

Technologické inovácie

Ako spoločnosť, ktorá sa pýši inováciami a spoľahlivosťou, prináša Barion do partnerstva niekoľko kľúčových technologických výhod. Platobná brána Barion Smart Gateway ponúka konverzný pomer viac ako 90 %, čo je v porovnaní s konkurenciou nadpriemerný výkon. Transaction Response Engine (TRA) kontroluje viac ako 60 rôznych parametrov platby vrátane IP adresy, e-mailovej adresy a typu karty, aby sa zabránilo zneužitiu karty počas online platieb.

Riešenie Barion Pixel poskytne spoločnosti Aukro užitočné analýzy správania zákazníkov. To jej umožní lepšie pochopiť ich potreby a prispôsobiť svoje služby tak, aby im čo najlepšie vyhovovali.

Týždenný podcast UPdate

Výhody pre Aukro a jej návštevníkov

Vďaka tomuto partnerstvu môžu teraz zákazníci Aukro používať Apple Pay a Google Pay. K dispozícii je aj digitálna peňaženka Barion Wallet, ktorú v súčasnosti používa viac ako pol milióna používateľov v strednej a východnej Európe. Inteligentná brána Barion ponúka transparentné a nízke ceny Interchange++ (IC++) a zmiešané poplatky. Bezpečnosť je okrem iného zabezpečená dôkladnou autentifikáciou zákazníkov pomocou protokolu 3-D Secure (3DS) a súborom medzinárodne uznávaných bezpečnostných štandardov PCI DSS.

“V spoločnosti Aukro neustále hľadáme spôsoby, ako našim používateľom spríjemniť nakupovanie. Partnerstvo so spoločnosťou Barion nám umožní ponúknuť našim zákazníkom ešte rýchlejšie, pohodlnejšie a hlavne bezpečnejšie možnosti platieb,” komentuje Rostislav Moric, CFO spoločnosti Aukro.

Viac informácií o službe Barion Smart Gateway nájdete tu.

O spoločnosti Barion

Spoločnosť Barion Payment Inc. bola založená v roku 2015 v Maďarsku, kde si tiež vybudovala dominantné postavenie v oblasti online platieb. Dnes spravuje údaje o viac ako 8 miliónoch platobných kariet a jej služby využíva viac ako 14 000 online obchodníkov v piatich európskych krajinách vrátane Českej republiky. Barion Smart Gateway ponúka rýchlu a bezpečnú platobnú bránu, ktorá funguje pre najobľúbenejšie typy platieb. Podporuje osem jazykov (maďarčinu, angličtinu, nemčinu, francúzštinu, španielčinu, slovenčinu, slovinčinu, češtinu) a štyri meny (eurá, doláre, maďarské forinty a české koruny).

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+