Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Seznam.cz je novým mediálnym partnerom futbalovej Slavie

Mediálne partnerstvo českej internetovej jednotky a futbalového klubu zahŕňa komunikáciu, marketing a obchodnú spoluprácu.

Seznam.cz je novým mediálnym partnerom futbalovej Slavie

Zviditeľnenie klubu a celkovej prestíže futbalu

Futbalový klub SK Slavia Praha uzavrel mediálne partnerstvo s českým internetovým lídrom Seznam.cz. Cieľom partnerstva je zviditeľniť športové a ďalšie strategické aktivity Slavie v očiach českej verejnosti. Mediálne partnerstvo zahŕňa komunikačnú, marketingovú a obchodnú spoluprácu a jeho súčasťou je aj exkluzívny obsah v médiách pod značkou Seznam.cz. Klub od partnerstva očakáva zvýšenie záujmu verejnosti o dianie okolo seba vrátane CSR aktivít a zvýšenie celkovej prestíže futbalu.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

“Ako česká spoločnosť radi podporujeme domáce športové aktivity a viem, že naši používatelia vítajú podrobné informácie o zápasoch, hráčoch a stratégiách. Radi im poskytneme tie najkvalitnejšie informácie, napríklad prostredníctvom našej domovskej stránky, portálu Sport.cz alebo publikačnej platformy Seznam Médium, a klub podporíme aj marketingovo,” povedal Jiří Vítek, riaditeľ pre obsahové služby a sociálny ekosystém spoločnosti Seznam.cz.

“Chceme dosiahnuť vyššiu návštevnosť a sledovanosť našich zápasov a tiež získať viac investícií do rozvoja infraštruktúry so zameraním na mládež a aktivity v oblasti sociálnej zodpovednosti. Spojenie síl so spoločnosťou Seznam je logickým krokom k dosiahnutiu týchto cieľov,” povedal o spolupráci Jaroslav Tvrdík, predseda predstavenstva SK Slavia Praha. “Teší ma aj to, že v spoločnosti Seznam pôsobí veľký počet slavistov,” poznamenal.

Credit: Mediar.cz

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+