Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Legendárne logo Twitteru má dnes skončiť. Modrého vtáčika nahradí písmeno X

Legendárne logo Twitteru má skončiť. Musk to oznámil v sérii príspevkov na Twitteri. Chcel by, aby zmena celosvetovo nastala už dnes.

Legendárne logo Twitteru má dnes skončiť. Modrého vtáčika nahradí písmeno X

Impulzívne rozhodnutie alebo premyslená stratégia?

Miliardár Elon Musk v nedeľu uviedol, že plánuje zmeniť logo sociálnej siete Twitter, ktorú vlastní. Známeho modrého vtáčika má nahradiť písmeno X. TASR správu prevzala z agentúry AP.

Musk, ktorý vlastní aj spoločnosti Tesla a SpaceX, v sérii príspevkov na Twitteri avizoval, že zmenu by chcel celosvetovo uskutočniť už v pondelok. “A čoskoro sa rozlúčime so značkou Twitter a postupne aj so všetkými vtákmi,” napísal.

Elon Musk sa stal majiteľom Twitteru vlani v októbri, odkúpil ho za zhruba 44 miliárd dolárov. Táto sociálna sieť odvtedy prešla niekoľkými zmenami a zaznamenala viacero ťažkostí. Musk po príchode na čelo Twitteru prepustil mnoho zamestnancov vrátane takzvaných moderátorov obsahu, ktorí odstraňovali nenávistné prejavy.

Majiteľ Twitteru v máji angažoval na post výkonnej riaditeľky tejto sociálnej siete Lindu Yaccarinovú, ktorá predtým pôsobila vo vedení americkej mediálnej spoločnosti NBCUniversal ako manažérka špecializujúca sa na reklamný priemysel, pripomína AP.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Voľby zatrasú sociálnymi sieťami. Čo chystá Meta a TikTok?
2 min. čítanie

Voľby zatrasú sociálnymi sieťami. Čo chystá Meta a TikTok?

Sociálne médiá čelia výzvam spojeným s politickým obsahom a dezinformáciami. Vytvárajú preto nové stratégie, ktoré by mali pomôcť upraviť obsah a poskytnúť overené informácie. Meta zavádza opatrenia na zníženie politického obsahu vo svojich aplikáciách, zatiaľ čo TikTok sa pripravuje na nadchádzajúce voľby prostredníctvom volebných centier.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+