Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
Titulný obrázok spoločnosti SmartEmailng
Logo SmartEmailng

SmartEmailng

SmartEmailing je inteligentná e-mailingová platforma s pokročilou automatizáciou. Poskytuje riešenia pre efektívnu komunikáciu so zákazníkmi na základe ich správania a nákupných signálov. Má vlastnú serverovú infraštruktúru a odosielací modul, čo zaručuje bezchybné rozosielanie e-mailov.

SmartEmailng

4 mil. e-mailov denne
100% kontrola
0% výpadkov
14 dní testovania zdarma
99,9% doručiteľnosť

Inteligentná e-mailingová platforma

SmartEmailing je inteligentná e-mailingová platforma s pokročilou automatizáciou. Poskytuje riešenia pre efektívnu komunikáciu so zákazníkmi na základe ich správania a nákupných signálov. Má vlastnú serverovú infraštruktúru a odosielací modul, čo zaručuje bezchybné rozosielanie e-mailov.

Pokročilá e-mailová automatizácia

Kľúčovou súčasťou aplikácie SmartEmailing je pokročilá e-mailová automatizácia. Môžete posielať e-maily reagujúce na vyhľadávanie vo vašom e-shope, kampane na opustený košík alebo začať automatickú komunikáciu vďaka znalosti predchádzajúcich nákupov. Pomocou pokročilých automatizovaných scénárov bude SmartEmailing komunikovať za vás.

Podpora a služby

SmartEmailing ponúka rôzne služby a podporu pre svojich klientov. Môžu vám pomôcť s návrhom šablóny, presunom dát z iného nástroja, vypracovaním stratégie alebo prevezmú starostlivosť o kompletný e-mailing za vás a budú vám reportovať výsledky.

Testovací účet a úrovne

Spoločnosť ponúka 14-dňový testovací účet zdarma, kde môžete vyskúšať všetky funkcie. Ponúka tiež rôzne úrovne podľa vašich potrieb, ktoré môžu podporiť rast vašej spoločnosti.

Integrácie a API

SmartEmailing ponúka možnosti integrácie s rôznymi platformami a nástrojmi. Poskytuje API, ktoré umožňuje vývojárom pristupovať k funkcionalite SmartEmailing a integrovať ju do vlastných aplikácií alebo webových stránok. Toto umožňuje automatizáciu procesov a efektívnejšiu komunikáciu so zákazníkmi.

Naše služby

Doručiteľnosť až 99,9 %
Automatizácia a scenáre
Personalizácia
Multikanálová komunikácia
Facebook a Sklik audience
GDPR a bezpečnosť
A/B testovanie
Štatistiky a merania
Responzívne šablóny
Zber kontaktov
API a integrácie

Posledné články

Praktické e-mailingové tipy pre malé a stredné e-shopy. Čo by ste sa mali naučiť od najväčších? (Ondřej Ratajský, SmartEmailing)
4 min. čítanie

Praktické e-mailingové tipy pre malé a stredné e-shopy. Čo by ste sa mali naučiť od najväčších? (Ondřej Ratajský, SmartEmailing)

Na email marketing sa niekedy pozerá s prílišným rešpektom. Začneme ho robiť, až keď bude čas, alebo viac financií. Pritom by mal tvoriť jednu z kľúčových častí vášho marketingového mixu. A nie len tak posielanie náhodných ponúk. Personalizácia a segmentovanie publika môžu mať výrazný podiel na lepšom konverznom pomere. Ako by to mali robiť malé […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok

Recenzie

Martina Cílková
5/5

„SmartEmailing je pre mňa žiarivým príkladom, ako má progresívna česká technologická firma fungovať. Snaží sa pochopiť svojho klienta, vyjsť mu v ústrety, prinášať nápady a inšpiráciu a zároveň mu pomôcť tam, kde by mohol sám utopiť…To všetko je zabalené do pozitívnej atmosféry a príjemnej komunikácie, a to aj napriek prepracovanosti a zhonu v kritických rokoch 2020/2021."

David Krištof
5/5

„Vrelo vám odporúčam používať SmartEmailing, ktorý u nás prešiel naozaj drsným výberovým konaním vrátane porovnania s veľmi známymi korporátnymi riešeniami. V pomere cena výkon vyhrali a všetky naše požiadavky navyše nie sú pre ľudí v SmartEmailingu problémom, ale naopak výzvou.”

Radovan Ivánek
5/5

„Riešili sme kvalitnú komunikáciu s externými partnermi a nárast predajných aktivít, a vďaka SmartEmailingu sme obe tieto oblasti kvalitne vyriešili. Noví klienti dostávajú aj automatickú kampaň, vďaka ktorej sme znížili počet odbavovaných telefonátov a otázok.”

Michaela Purová
5/5

"V rámci testovania sme odoslali na časť našej databázy e-maily zo SmartEmailingu a open rate bola skoro o 70% vyššia ako u nášho existujúceho e-mailového riešenia."

Vyberáme z nášho tímu

Kateřina Fišerová
Generálna riaditeľka

Honza Keller
Riaditeľ obchodu

Markéta Danišová
Manažér zákazníckej starostlivosti

podpora@smartemailing.cz

Jiří Havlovic
Obchodný zástupca

+420 601 306 248 jiri.havlovic@smartemailing.cz

Vojta Bulíř
Riaditeľ oddelenia služieb zákazníkom

vojta@smartemailing.cz

Ondřej Ratajský
Líder marketingu

+420 721 461 350 marketing@smartemailing.cz

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+