Titulný obrázok spoločnosti Hype

Hype

“Let’s speak digital”, je heslo, ktorý hovorí za všetko. Viac ako 7 ročné skúsenosti a úspešné projekty v portfóliu sú certifikátom kvality a out of box kreatívneho myslenia tímu profesionálom v Hype.

Efektivita nastavenia digitálneho marketingu zverených značiek, žne úspechy a zvyšuje ziskovosť.

Do práce pre klienta dávame maximum, našu hlavu, srdce a skúsenosti. Pod naše krídla sme uchýlili veľké značky, ktoré sa vďaka Hype pútavo a nezabudnuteľne ukotvili v mysli zákazníka.

 

Naše služby

Social Media Marketing
Content Marketing
Digitálne kampane
PPC
SEO optimalizácia
Bloging
Mobile Marketing
Vizualita
E-mail Marketing
Tvorba webstránok

Posledné články

5 min. čítanie

Influencer marketing – oplatí sa vždy pozerať po najväčších menách?

Spolupráca s celebritami bola pre veľké značky kľúčovým spôsobom, ako si vybudovať image a rozšíriť dosah publika. Od pitia kávy s Georgeom Clooneym až po Terryho Crewsa a jeho expresívne odporúčanie pánskeho dezodorantu, podpora zo strany celebrít bola vždy cieľom podnikov, ktoré chceli naplno využiť etablovanú fanúšikovskú základňu. S miliónmi sledovateľov na rôznych platformách sociálnych […]

Jela Vážanová Jela Vážanová
Junior Social Media Manager at Hype
Prečítať článok
6 min. čítanie

Emotikony – čo sú emotikony a ako ich používať

Emojis, alebo na Slovensku známejšie ako emotikony, sa stali normálnou súčasťou bežnej komunikácie. Svedčí o tom minimálne ich denné využívanie na Facebook Messengeri v počte vyššom ako 5 miliárd. Avšak, ak ide o komunikáciu samotnú, vyjadriť konkrétnu myšlienku či pocity bez podpory neverbálnej komunikácie vie byť neraz náročné. A áno, na tomto mieste prichádzajú na scénu tzv. smajlíky.

Prečítať článok

Naši klienti

Vyberáme z nášho tímu

Peter Šándor
Managing Director & Co-Founder

Vojto Kósa
Creative Director

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+