4 min. čítanie

Kancelária v mobile: Svoje faktúry môžete mať vždy vo vrecku

Podnikateľské aktivity sa čoraz viac presúvajú do online sveta. Stále viac mladých ľudí preferuje flexibilnú prácu formou freelance, ktorá im umožňuje pracovať z domu, z kaviarne či dokonca z pláže. Najviac voľnosti a benefitov prináša do života predovšetkým digitálne nomádstvo. Tento trend si vyžaduje jediné – stále lepšie mobilné aplikácie a prenášanie desktopových riešení do mobilných telefónov.

Kancelária v mobile: Svoje faktúry môžete mať vždy vo vrecku

SuperFaktúra je nielen šikovný nástroj, ktorý pomáha podnikateľom, ale aj stabilný podporovateľ e-commerce komunity.

Mobilné aplikácie = budúcnosť podnikania

Ste freelancer, ktorý chce robiť hlavne svoju prácu a nechcete sa zaoberať zbytočnou agendou okolo podnikania? Potom určite nielen poznáte, ale aj využívate rôzne aplikácie, ktoré vám podnikanie uľahčujú.

Takéto appky vám pomôžu so všetkým, čo potrebujete. Okrem mobilného bankingu, appiek na produktivitu či rôznych komunikačných nástrojov sú to aj riešenia, s ktorými dokážete kedykoľvek a odkiaľkoľvek vystavovať svoje faktúry. A to dokonca aj vtedy, ak svoje podnikanie riadite napríklad z pláže na Malorke alebo z kaviarne v Los Angeles.

Faktúry vo vrecku alebo v kabelke? Žiadny problém

Výborné riešenie (nielen) pre freelancerov ponúka fakturačný systém SuperFaktúra. Okrem klasického prístupu cez prehliadač ponúka aj mobilnú appku na faktúry, s ktorou môžete fakturovať jednoducho bez ohľadu na to, či ste majiteľom smartfónu s operačným systémom Android alebo iPhone.

Vystavovanie faktúr cez aplikáciu SuperFaktúra má niekoľko nesporných výhod. Na vystavenie faktúry nepotrebujete žiadne zbytočne zložité účtovné programy. Faktúru vystavíte rýchlo, jednoducho a na pár kliknutí. Benefity mobilnej fakturácie sa však pri rýchlosti vystavovania faktúr ani zďaleka nekončia. Mobilná appka zabezpečuje aj správnosť fakturácie – teda jej súlad s aktuálnou legislatívou. Vďaka tomu máte istotu, že formálna stránka dokumentu je vždy správna.

A čo na appke SuperFaktúra určite oceníte?

  • Faktúru vystavíte odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Mobil máte takmer stále pri sebe a keď treba vystaviť alebo upraviť faktúru, nemusíte sedieť za počítačom v kancelárii. Mobilná appka vám poslúži vždy – aj keď ste u klienta, doma alebo na cestách. Stačí vyplniť názov firmy a ostatné informácie o nej si appka vyhľadá sama. Faktúry môžete vystavovať v rôznych menách i jazykoch.
  • Bez starostí ju odošlete. Na pár kliknutí dokážete faktúru odoslať e-mailom, cez WhatsApp či Messenger, alebo ju nahráte na Google Disk. SuperFaktúra ide dokonca ešte ďalej – faktúru za vás vďaka systému hybridnej pošty dokonca aj “vytlačí, dá do obálky a odnesie na poštu”.
  • Máte prehľad o všetkom, čo sa deje vo vašom podnikaní. S mobilnou appkou máte vždy aktuálny prehľad o svojich nákladoch i tržbách. Viete o každom klientovi, ktorý vám uhradil faktúru. Dokonca aj o tých, ktorí tak nespravili. SuperFaktúra im za vás pošle upomienku a informuje vás o všetkom, čo potrebujete vedieť.

SuperFaktúra vám navyše umožní na faktúru vložiť aj vaše logo, pečiatku a podpis, vďaka čomu vyzerajú vaše doklady naozaj profesionálne a v očiach vašich klientov vás dokonale reprezentujú.

SuperFaktúra ponúka aj poriadnu dávku automatizácie. Vďaka nej sa napríklad nemusíte starať o legislatívne zmeny, myslieť na pravidelné faktúry či párovanie platieb. Systém dokážete jednoducho integrovať s vaším e-shopom, CRM či firemným informačným systémom a umožňuje aj rýchle exporty pre kuriéra či účtovníčku. Veď prečo by ste sa mali venovať veciam, ktoré dokáže softvér urobiť za vás?

Fakturujte s radosťou v appke SuperFaktúra

Vystavovanie faktúr nebolo nikdy jednoduchšie. A nielen to. So SuperFaktúrou máte vo svojom vrecku nielen profesionálne faktúry, ale aj prehľadné objednávky, rýchle cenové ponuky či výhodné online platby. Vyskúšajte si SuperFaktúru na 30 dní zadarmo a presvedčte sa sami, že svoje podnikanie môžete riadiť jednoducho a efektívne, nech už sa nachádzate kdekoľvek na svete.

SuperFaktura – Fakturačný systém

SuperFaktúra je online platforma určená pre efektívnu fakturáciu. Ponúka rôzne funkcie, vrátane vytvárania profesionálnych faktúr, rýchlych cenových ponúk, kontroly nákladov a prehľadných objednávok. SuperFaktúra je určená pre živnostníkov, firmy aj e-shopy.

Viac o spoločnosti

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

SuperFaktura – Fakturačný systém

SuperFaktúra je online platforma určená pre efektívnu fakturáciu. Ponúka rôzne funkcie, vrátane vytvárania profesionálnych faktúr, rýchlych cenových ponúk, kontroly nákladov a prehľadných objednávok. SuperFaktúra je určená pre živnostníkov, firmy aj e-shopy.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V Superzoo dokázali úspešne odbremeniť zákaznícky servis. Pomohol im online chat reago
2 min. čítanie

V Superzoo dokázali úspešne odbremeniť zákaznícky servis. Pomohol im online chat reago

Poskytnúť návštevníkom nenahraditeľný servis na webe a ešte sa aj plnohodnotne venovať marketingovej stratégii a napĺňaniu rastových cieľov sa dá pohodlne skĺbiť. Ak pilier komunikácie so zákazníkmi delegujete na vyškolených špecialistov, o reprezentatívny dojem máte postarané. Nepodceňujte silu zákazníckeho servisu formou četovania, pretože vďaka nemu môžete získať verných zákazníkov. 

Dalibor Palšovič Dalibor Palšovič
Obchodný manažér
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+