1 min. čítanie

Ecommerce kalendár sviatkov na rok 2020

Expandujete s vašim e-shopom do zahraničia? Uvažujete už pri nastavovaní marketingových kampaní globálne? S ecommerce kalendárom sviatkov na rok 2020 od Expandeco už nepremeškáte žiadnu príležitosť.

Ecommerce kalendár sviatkov na rok 2020

Táto prehľadná infografika vám pomôže s plánovaním, na jednom mieste nájdete zhrnuté všetky svetové dni, ako aj dôležité sviatky v 12tich rôznych krajinách. Prispôsobte svoje marketingové kampane jednotlivým trhom a dosahujte ešte lepšie výsledky.

Stiahnite si prehľadné PDF.

“Veríme, že ecommerce kalendár bude pre expandujúcich e-shopárov dobrou pomôckou a možno aj inšpiráciou pre nové marketingové aktivity. Aj takýmto spôsobom sa chceme poďakovať e-shopom za obrovskú dôveru, ktorú prejavovali Našej firme Expandeco pri epxanzii v roku 2019.”  Tomáš Vrtík, Managing partner Expandeco

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+