Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
Titulný obrázok spoločnosti Aleph
Logo Aleph

Aleph

Aleph je globálny líder v oblasti digitálnej reklamy. Zastupuje vedúce digitálne mediálne platformy v 50+ krajinách po celom svete, podporuje ich rast a dosahuje obchodné výsledky pre digitálnych inzerentov a agentúry. Aleph zamestnáva profesionálov z oblasti a odborníkov na platformy, ktorí úzko spolupracujú s inzerentmi a agentúrami na dosiahnutie ich obchodných cieľov.

Aleph

Globálny dosah a lokálna prítomnosť

Aleph má globálny dosah s lokálnou prítomnosťou. Sú zastúpení v 50+ krajinách po celom svete a zamestnávajú miestnych odborníkov, ktorí úzko spolupracujú s inzerentmi a agentúrami na dosiahnutie ich obchodných cieľov.

Partnerstvo s vedúcimi digitálnymi platformami

Spoločnosť je partnerom vedúcich digitálnych mediálnych platforiem. Tieto partnerstvá umožňujú Aleph prístup k najnovším nástrojom a technológiám, ktoré pomáhajú zlepšovať výsledky ich klientov.

Vlastné technologické riešenia

Aleph ponúka vlastné technologické riešenia, ktoré sú preukázateľne schopné zlepšiť výsledky pre inzerentov a agentúry. Medzi tieto riešenia patrí Wise.Blue, ich vlastné riešenie API pre Twitter, ktoré ponúka nastavenie kampane, riadenie a optimalizáciu na maximalizáciu výkonu.

Spolupráca s globálnymi značkami

Spolupracujú s globálnymi značkami ako Snap, Meta a mnohými ďalšími. Táto spolupráca umožňuje Aleph lokalizovať prítomnosť týchto značiek na trhu pre inzerentov, vytvárať vlastné technológie na zlepšenie výkonnosti reklamy a rozširovať dosah na podporu monetizácie v kľúčových regiónoch po celom svete.

Vhodný partner

Výber vhodného partnera pre stanovené ciele či cieľovú skupinu nie je vždy jednoduchý. Obchodný model, vystavaný na základe dát spokojných zákazníkov na viac ako 40 trhoch, vám ponúka naše know-how ako na to. Aleph je partnerom popredných digitálnych platforiem v Európe a Ázii ako: Facebook, Twitter, LinkedIn, TikTok, Spotify, AdColony a ďalšie.

Naše služby

Konzultácie brandových a výkonnostných kampaní na sociálnych a mediálnych platformách

Posledné články

Snapchat na Slovensku v roku 2023
3 min. čítanie

Snapchat na Slovensku v roku 2023

Snapchat je platforma spoločnosti Snap, Inc., ktorá umožňuje ľuďom vyjadriť sa, žiť v prítomnom okamihu a baviť sa s okruhom najbližších priateľov. A to bez tlaku na to byť populárny, pekný alebo dokonalý.

Michal Haman Michal Haman
Client Partner v Aleph Slovensko
Prečítať článok

Vyberáme z nášho tímu

Matúš Konečný
Commercial Director

+421 948 848 717 matus.konecny@httpool.com

Michal Haman
Client Partner

+421 910 909 278 michal.haman@httpool.sk

Peter Funka
Client Solutions Manager

Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+