2 min. čítanie

Zoom získava platformu zákazníckej podpory Solvvy

Technológia konverzačnej umelej inteligencie a automatizácie spoločnosti Solvvy bude integrovaná do novej platformy kontaktného centra spoločnosti Zoom. Využitie technológie strojového učenia a konverzačnej AI Spoločnosť Zoom uzavrela definitívnu dohodu o prevzatí spoločnosti Solvvy, automatizačnej platformy pre zákaznícku podporu.

Zoom získava platformu zákazníckej podpory Solvvy

Technológia konverzačnej umelej inteligencie a automatizácie spoločnosti Solvvy bude integrovaná do novej platformy kontaktného centra spoločnosti Zoom.

Využitie technológie strojového učenia a konverzačnej AI

Spoločnosť Zoom uzavrela definitívnu dohodu o prevzatí spoločnosti Solvvy, automatizačnej platformy pre zákaznícku podporu.Technológia Solvvy bude integrovaná do novej platformy kontaktného centra spoločnosti Zoom s cieľom poskytovať škálovateľnú samoobsluhu a konverzačnú AI. Tento doplnok ponúkne zákazníkom automatizované integrované kontaktné centrum, ktoré pomôže rýchlejšie odpovedať na otázky koncových zákazníkov a riešiť problémy.

Prezident spoločnosti Zoom pre produkty a inžinierstvo Velchamy Sankarlingam vo svojom vyhlásení zdôraznil zásadnú transformáciu v oblasti zákazníckej skúsenosti.

“Solvvy rozumie tejto zmene a je ideálnou platformou na rozšírenie našej ponuky kontaktného centra Zoom,” povedal. “Diferencovaná technológia umelej inteligencie a strojového učenia, veľmi talentovaný tím a ľahko aplikovateľné riešenie pomôžu urýchliť náš plán pre zákaznícku skúsenosť na celom svete.”

Nedávno spustené kontaktné centrum Zoom poskytuje multikanálovú platformu optimalizovanú pre video, ktorá obsahuje súbor kanálov ako je video, hlas, textové správy a webový chat. Platforma, ktorá vznikla v cloude, bola vytvorená s ohľadom na škálovanie, aby podporovala podniky všetkých typov a veľkostí. 

Súčasné vedenie Solvvy ostáva v Zoome

Spoločnosť Zoom uviedla, že CEO spoločnosti Solvvy Mahesh Ram a technický riaditeľ Justin Betteridge budú pomáhať riadiť víziu a inovačnú stratégiu kombinovaných produktov pokročilej konverzačnej umelej inteligencie a automatizácie.

Očakáva sa, že transakcia so spoločnosťou Solvvy bude uzavretá v 2. štvrťroku 2023, finančné podmienky transakcie neboli zverejnené.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+