2 min. čítanie

Značkoví velikáni spolupracujú: Adidas x Gucci spojili tepláky a eleganciu

Spolupráca módnych značiek sa teší novému projektu. Po nedávnej kooperácií s luxusnou značkou Prada alebo Wales Bonner začína Adidas spoluprácu aj s módnym domom Gucci. 

Značkoví velikáni spolupracujú: Adidas x Gucci spojili tepláky a eleganciu

Kolekciu predstavili na milánskom týždni módy

Po tom, čo Adidas v januári predstavil spoločnú kolekciu tenisiek so značkou Prada a spoluprácu s NFT, sa teraz spoločnosť so sídlom v Herzogenaurachu spojila s ďalším módnym gigantom. Adidas x Gucci je názov projektu, ktorý cez víkend oslávil svoju premiéru na milánskom týždni módy. Ten sa niesol v znamení šiat a oblekov v športovom štýle spolu s  Rihannou, A$AP Rockym a Stanom Smithom v prvom rade.

Gucci, ktorý rovnako ako Saint Laurent, Bottega Veneta a Boucerhon patrí do francúzskej skupiny Kering, predviedol celú sériu nezvyčajných outfitov s klasickým logom Adidas, pod ktorým bolo vyrazené GUCCI.

zdroj: EPA

“Pruhy a čiary predstavujú neuveriteľné symboly,” povedal kreatívny riaditeľ Gucci v zákulisí v milánskom sídle značky. Táto luxusná značka predvádzala prvýkrát od začiatku pandémie.

Spolupráca zahŕňala pánske obleky v teplákových odtieňoch kráľovskej modrej a fialovej. Celistvosť outfitu zvýrazňujú pruhy Adidas na rukávoch a nohaviciach a nápisom Gucci pod trojlístkom športovej značky.

zdroj: EPA

Zatiaľ čo Adidas oznámil spoluprácu na svojom Twitteri, Gucci ukázal niektoré z predstavených odevov na svojom účte na Instagrame. Viaceré predvádzané modely si môžete pozrieť na webovej stránke britského Vogue

Kolekcia zožala množstvo pozitívnych reakcií. Spolupráca značky Gucci s outdoorovou značkou The North Face z konca roka 2020 zožala veľký komerčný úspech. Zdá sa, že nový projekt Adidas x Gucci mieri rovnakým smerom. Spolupráca značiek prináša osvieženie v podobe nových nápadov. Vášmu projektu to môže pomôcť. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov
3 min. čítanie

Neprijatie vlastného tela ovplyvňuje nákupné správanie Čechov

Hoci módne trendy do určitej miery formujú módne preferencie spotrebiteľov, najnovší výskum GLAMI Fashion (Re)search ukazuje, že pri nákupe oblečenia stále prevládajú stereotypy, a to ako z hľadiska štandardov krásy a postavy, tak aj veku. V dôsledku toho tretina Čechov radšej vynecháva letné aktivity, aby neodhalila svoje telo, a tretina Čechov nad 55 rokov pociťuje […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+