2 min. čítanie

Značkoví velikáni spolupracujú: Adidas x Gucci spojili tepláky a eleganciu

Spolupráca módnych značiek sa teší novému projektu. Po nedávnej kooperácií s luxusnou značkou Prada alebo Wales Bonner začína Adidas spoluprácu aj s módnym domom Gucci. 

Značkoví velikáni spolupracujú: Adidas x Gucci spojili tepláky a eleganciu

Kolekciu predstavili na milánskom týždni módy

Po tom, čo Adidas v januári predstavil spoločnú kolekciu tenisiek so značkou Prada a spoluprácu s NFT, sa teraz spoločnosť so sídlom v Herzogenaurachu spojila s ďalším módnym gigantom. Adidas x Gucci je názov projektu, ktorý cez víkend oslávil svoju premiéru na milánskom týždni módy. Ten sa niesol v znamení šiat a oblekov v športovom štýle spolu s  Rihannou, A$AP Rockym a Stanom Smithom v prvom rade.

Gucci, ktorý rovnako ako Saint Laurent, Bottega Veneta a Boucerhon patrí do francúzskej skupiny Kering, predviedol celú sériu nezvyčajných outfitov s klasickým logom Adidas, pod ktorým bolo vyrazené GUCCI.

zdroj: EPA

“Pruhy a čiary predstavujú neuveriteľné symboly,” povedal kreatívny riaditeľ Gucci v zákulisí v milánskom sídle značky. Táto luxusná značka predvádzala prvýkrát od začiatku pandémie.

Spolupráca zahŕňala pánske obleky v teplákových odtieňoch kráľovskej modrej a fialovej. Celistvosť outfitu zvýrazňujú pruhy Adidas na rukávoch a nohaviciach a nápisom Gucci pod trojlístkom športovej značky.

zdroj: EPA

Zatiaľ čo Adidas oznámil spoluprácu na svojom Twitteri, Gucci ukázal niektoré z predstavených odevov na svojom účte na Instagrame. Viaceré predvádzané modely si môžete pozrieť na webovej stránke britského Vogue

Kolekcia zožala množstvo pozitívnych reakcií. Spolupráca značky Gucci s outdoorovou značkou The North Face z konca roka 2020 zožala veľký komerčný úspech. Zdá sa, že nový projekt Adidas x Gucci mieri rovnakým smerom. Spolupráca značiek prináša osvieženie v podobe nových nápadov. Vášmu projektu to môže pomôcť. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+