Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Zalando pridalo ďalšiu kategóriu. Bude predávať hračky

Nemecké Zalando má novú kategóriu produktov. Spoločnosť teraz predáva aj hračky. Platforma tak naďalej rozširuje svoju ponuku produktov.

Zalando pridalo ďalšiu kategóriu. Bude predávať hračky

Eshop začínal s topánkami

Nie je to prvýkrát, čo internetový obchod pridal novú kategóriu produktov. Zalando pravidelne rozširuje svoju ponuku. Po svojom založení v roku 2008 spočiatku predával len obuv. Od roku 2010 predáva aj oblečenie a módne doplnky.

V roku 2018 spoločnosť pridala do svojho sortimentu aj kozmetiku a od minulého roka predáva aj niektoré druhy elektroniky. V roku 2020 prišiel eshop s nápadom testovať predaj použitej  módy v kategórii “Pre-owned”. 

Kategória hračiek je dostupná na všetkých trhoch spoločnosti. Zákazníci si nájdu viaceré podkategórie vrátane plyšových hračiek, bábik a autíčok pre malé deti. Predáva aj puzzle, kostýmy a stavebnice Lego a Playmobil pre staršie deti.

Kategóriu hračiek už nájdete na domovskej stránke spoločnosti Zalando.

Nová kategória produktov je už jasne viditeľná na domovskej stránke spoločnosti. Platforma už nejaký čas predáva detské oblečenie a detské doplnky. Zdá sa, že týmto posledným počinom sa naplno rozhodla investovať do starostlivosti o deti.

Nemecké online trhovisko Zalando má v súčasnosti viac ako 50 miliónov aktívnych používateľov. 

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+