Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Wiktor Leo Burnett rozširuje portfólio o Nay

Predmetom tendra bolo  nájsť nový dlhodobý komunikačný koncept pre slovenský aj český trh, kde sa koncept bude adaptovať pod značkou Electro World.

Wiktor Leo Burnett rozširuje portfólio o Nay

Rozvoj omnichannel konceptu

Za ostatných 10 rokov sa podarilo NAY prebudovať na efektívny omnichannel koncept s moderným e-shopom a tradične silnou kamennou sieťou. Pandemické roky ho preverili a akcelerovali, zároveň však priniesli väčší dôraz na taktickú komunikáciu. 

„Vzhľadom na tieto posuny vidíme vhodné obdobie na oživenie komunikácie značky s väčším dôrazom na hodnoty, emóciu a našu pozíciu ako omnichannel predajcu. Tender sme vyhlásili s cieľom nájsť rozvíjateľný fluent device pre obe naše značky – NAY na Slovensku, ako aj Electro World v Českej republike, ktorý by spĺňal tieto očakávania. Na víťaznom koncepte sa jednoznačne zhodli tímy za obe krajiny, preto veríme, že sa stretne s dobrou reakciou aj u zákazníkov,“ opisuje dôvod na vyhlásenie tendra František Vámoši, marketing manager NAY, a. s.

„NAY je značka s históriou a so skúsenosťami, čoho dôkazom bol aj inšpiratívny brief od klienta, ktorý nestrihal kreatíve krídla. Naopak, dovolil nám slobodne lietať. Momentálne tak už letíme plnou parou smer produkcia a dúfame, že koncept, ktorý nás všetkých nadchol, nadchne aj zákazníkov Nay Elektrodomu a Electro Worldu v Česku,“ hovorí kreatívny riaditeľ Wiktor Leo Burnett Martin Motáček.

Launch konceptu prebehne v oboch krajinách v prvom polroku 2023.

credit: HNonline

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+