2 min. čítanie

Wiktor Leo Burnett rozširuje portfólio o Nay

Predmetom tendra bolo  nájsť nový dlhodobý komunikačný koncept pre slovenský aj český trh, kde sa koncept bude adaptovať pod značkou Electro World.

Wiktor Leo Burnett rozširuje portfólio o Nay

Rozvoj omnichannel konceptu

Za ostatných 10 rokov sa podarilo NAY prebudovať na efektívny omnichannel koncept s moderným e-shopom a tradične silnou kamennou sieťou. Pandemické roky ho preverili a akcelerovali, zároveň však priniesli väčší dôraz na taktickú komunikáciu. 

„Vzhľadom na tieto posuny vidíme vhodné obdobie na oživenie komunikácie značky s väčším dôrazom na hodnoty, emóciu a našu pozíciu ako omnichannel predajcu. Tender sme vyhlásili s cieľom nájsť rozvíjateľný fluent device pre obe naše značky – NAY na Slovensku, ako aj Electro World v Českej republike, ktorý by spĺňal tieto očakávania. Na víťaznom koncepte sa jednoznačne zhodli tímy za obe krajiny, preto veríme, že sa stretne s dobrou reakciou aj u zákazníkov,“ opisuje dôvod na vyhlásenie tendra František Vámoši, marketing manager NAY, a. s.

„NAY je značka s históriou a so skúsenosťami, čoho dôkazom bol aj inšpiratívny brief od klienta, ktorý nestrihal kreatíve krídla. Naopak, dovolil nám slobodne lietať. Momentálne tak už letíme plnou parou smer produkcia a dúfame, že koncept, ktorý nás všetkých nadchol, nadchne aj zákazníkov Nay Elektrodomu a Electro Worldu v Česku,“ hovorí kreatívny riaditeľ Wiktor Leo Burnett Martin Motáček.

Launch konceptu prebehne v oboch krajinách v prvom polroku 2023.

credit: HNonline

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Európska komisia rozhodla: Booking nesmie prevziať eTraveli
2 min. čítanie

Európska komisia rozhodla: Booking nesmie prevziať eTraveli

Európska komisia (EK) odmietla návrh spoločnosti Booking Holdings na prevzatie švédskeho konkurenta eTraveli za 1,63 miliardy eur. Dôvodom rozhodnutia je obava, že spojenie by mohlo viesť k ešte väčšej dominancii firmy Booking medzi internetovými cestovnými agentúrami a v konečnom dôsledku by mohlo zvýšiť náklady pre hotely a zákazníkov.   Narušenie hospodárskej súťaže? Európska komisia argumentovala, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Black friday kampane na TikToku menia hru pre e-commerce
2 min. čítanie

Black friday kampane na TikToku menia hru pre e-commerce

TikTok plánuje zadotovať zľavy pre americké e-commerce značky, ktoré použijú TikTok Shop počas predajov v rámci Black Friday a Cyber Monday. TikTok Shop je ambiciózna novinka tejto platformy. “Prinesie videá s možnosťou nakupovania a LIVE streamy priamo do informačných kanálov For You a poskytne značkám, obchodníkom a tvorcom nástroje na priamy predaj prostredníctvom nakupovateľného obsahu […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Nemecký eBay ruší platby v hotovosti
2 min. čítanie

Nemecký eBay ruší platby v hotovosti

Predajcovia na platforme eBay v Nemecku nedávno dostali novú aktualizáciu pravidiel, ktorá sa týka prijímania hotovostných platieb od zákazníkov pri osobnom prevzatí objednávky. S novým pravidlom už nie je možné využiť platbu v hotovosti pri vyzdvihnutí. Napriek tomu je stále dostupná možnosť Click & collect, ale platby musia prebehnúť cez “existujúce štandardné spracovanie platieb”. Platby […]

Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+