Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

WhatsApp pridáva videosprávy

WhatsApp spúšťa ďalšiu možnosť komunikácie. Teraz budete môcť komunikovať pomocou videospráv, ktoré podobne ako hlasové správy umožňujú vkladať do konverzácií krátke nahrávky.

WhatsApp pridáva videosprávy
Zdroj: Depositphotos

Odpoveď cez video v reálnom čase

Videosprávy v aplikácii WhatsApp budú mať maximálnu dĺžku 60 sekúnd. Pomocou nich budete môcť odpovedať v reálnom čase. Budú sa zobrazovať v kruhu, aby ich bolo možné ľahko odlíšiť od iných typov správ.

Táto novinka priblíži aplikáciu WhatsApp k iným sociálnym a komunikačným platformám. Koniec koncov, trendom dnešnej doby je čo najjednoduchšie pripojenie a ponuka videoklipov, ktoré sa už stali preferovanou interaktívnou možnosťou vo väčšine aplikácií.

Bude to fungovať jednoduchým spôsobom. Ak chcete nahrať videozáznam, ťuknutím na obrazovku prepnite na režim videa. Ak chcete nahrať video, podržte prst na obrazovke. Videá sa automaticky prehrajú so stlmeným zvukom. Opätovným ťuknutím ho zapnete.

Spoločnosť Meta oznámila, že videosprávy bude zavádzať postupne. V priebehu nasledujúcich dvoch týždňov by mali byť dostupné pre všetkých používateľov.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+