2 min. čítanie

Walmart Marketplace otvára dvere britským predajcom

Britskí predajcovia, ktorí chcú osloviť amerických spotrebiteľov, môžu teraz využívať služby Walmart Fulfillment Services. Využitie infraštruktúry dodávateľského reťazca spoločnosti Walmart v USA umožní dvojdňové doručenie z Veľkej Británie do väčšiny amerických miest.

Walmart Marketplace otvára dvere britským predajcom

Prístup k desiatkam miliónom zákazníkov

Spoločnosť Walmart začiatkom tohto mesiaca vyhlásila, že britským predajcom rozšíri prístup k výkonným nástrojom a službám svojej platformy Walmart Marketplace. Tie im pomôžu rýchlo expandovať na západnej strane Atlantiku, vrátane možnosti dostať svoj tovar k americkým zákazníkom už do dvoch dní. Britskí obchodníci tak získajú prístup k 120 miliónom amerických zákazníkov spoločnosti Walmart.

Tento krok rozširuje desaťročia spolupráce spoločnosti Walmart s britským maloobchodom a prichádza v čase, keď britská vláda zvyšuje úsilie o propagáciu britského tovaru mimo EÚ prostredníctvom kampane “Vyrobené v Spojenom kráľovstve, predané do celého sveta”. Obchodní zástupcovia USA a Spojeného kráľovstva sa začiatkom tohto roka stretli s cieľom prehĺbiť obchodné vzťahy a posilniť vzťahy medzi oboma krajinami. Tieto vzťahy majú hodnotu 200 miliárd GBP.

Summit predajcov v Londýne 

Darren Carithers, senior viceprezident pre rozvoj trhu Walmart International, ponúkol britským vývozcom “plnú podporu tímu Walmart”. Spoločnosť zorganizovala 17. júna 2022 v Londýne summit predajcov. Na konferenciu boli pozvaní poprední výrobcovia a exportéri z celého radu odvetví, od módy, domácnosti a kuchyne až po športový tovar, kozmetiku a zábavu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+