Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Stiahnite si ju ZADARMO

Exkluzívna ročenka tentokrát vychádza na takmer 200 stranách a premiéru mala na konferencii Marketing RULEZZ 2023, kde sa dostala do rúk vyše jej 800 účastníkom.

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Stiahnite si ju ZADARMO
Zdroj: Marketing Rulezz

Dozviete sa z nej, že marketingové digitálne agentúry na Slovensku v roku 2022 narástli o 8 % a že rast síce bude ešte pokračovať. Pozeráme sa aj do roku 2024 – budeme musieť rešpektovať trendy ako nástup AI, význam krátkych videí či digitálnych audio formátov.

Z ročenky si odnesiete najmä to, ako v týchto turbulentných časoch úspešne budovať značky a tvoriť ich marketingové stratégie, a to od tých najpovolanejších – v exkluzívnych rozhovoroch s marketingovou legendou Lesom Binetom, profesorkou Magdou Nenycz-Thiel z EBI a Štefanom Sarvašom z MARS Inc. A k tomu viac ako dve desiatky inšpiratívnych case studies slovenských agentúr k tomu prehľady a profily tých najvýznamnejších marketingových a digitálnych agentúr u nás.

Pokiaľ ročenku ešte nemáte, zanechajte nám svoje kontaktné údaje TU a jeden z výtlačkov ročenky poputuje aj priamo k vám! Alebo si ju jednoducho stiahnite zadarmo TU.

Ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023 bola distribuovaná poštou do rúk všetkým účastníkom konferencií posledných troch ročníkov konferencií RULEZZ a aj kombináciou klasického mailingu a online distribúcie na marketingové oddelenia najvýznamnejších zadávateľov reklamy.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+