2 min. čítanie

V najnovšej kampani spoločnosti Focus si zahrajú jej zamestnanci

Spoločnosť Fokus Optik spúšťa novú kampaň, ktorej tvárou sú skutoční zamestnanci. Zákazníkom chce ukázať, že za produktom stoja konkrétni ľudia a konkrétne tváre.

V najnovšej kampani spoločnosti Focus si zahrajú jej zamestnanci

Kampaň s osobným rozmerom

Spoločnosť Fokus Optik pri príležitosti osláv 75 rokov svojho pôsobenia spúšťa novú kampaň, v ktorej vystupujú skutoční zamestnanci spoločnosti. Cieľom je priblížiť sa k zákazníkom, budovať dôveru v značku a predstaviť konkrétne tváre a príbeh spoločnosti.

“V spoločnosti Fokus Optik sme hrdí na časom overené odborné znalosti a individuálny prístup. Teraz však chceme ísť ešte ďalej a okrem odborných znalostí by sme radi predstavili, kto a čo sú optiky Fokus,” hovorí Tomáš Schuchmann, riaditeľ marketingu a e-commerce siete optík Fokus.

Kampaň predstavuje rôzne podoby lásky

“Napríklad do aktuálnej kampane, ktorá predstavuje rôzne podoby lásky, sme zapojili kolegov z Česka a Slovenska od marketingu cez predaj až po výrobu. Budete tak mať možnosť spoznať ľudí, ktorí sa starajú o výrobu vašich okuliarov, alebo aj psa Merlota, ktorý je verným spoločníkom našich kolegov nielen doma, ale aj v našich kanceláriách. V tomto koncepte budeme pokračovať počas celého roka, čo nám umožní predstaviť vám viac našich skvelých kolegov,” dodáva Schumann.

zdroj: Focus

Spoločnosť uviedla, že najnovšia kampaň bude k videniu online, na predajných miestach a dočkáme sa aj outdoorovej reklamy. “Naším cieľom je dokázať zákazníkovi, že za odbornosťou a tradíciou stoja konkrétni ľudia a konkrétne tváre,” vysvetľuje Schuchman. 

Sieť Fokus oslavuje 75 rokov od svojej prvej zmienky v roku 1948. Dnes má 160 pobočiek v Českej republike a na Slovensku, viac ako 800 odborných zamestnancov a ročne obslúži 200 000 zákazníkov.

credit: MediaGuru

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+