Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

V Česku spustili lifestylový web s obsahom, ktorý generuje AI

Projekt AI-radi.cz je lifestylový server, ktorého obsah generuje umelá inteligencia. 

V Česku spustili lifestylový web s obsahom, ktorý generuje AI

​​Projekt približuje umelú inteligenciu širšiemu publiku

Projekt AI-radi.cz je lifestylový server, ktorého obsah generuje umelá inteligencia. Zameriava sa predovšetkým na oddychový a nenáročný obsah. Vyskúšajte jeden z titulov magazínu: ”Umělá inteligence vtipkovala o Pražácích a Brňácích. Moc jí to nešlo”. Za projektom stojí vydavateľstvo Economia.

Cieľom projektu je priblížiť súčasný stav umelej inteligencie bežným používateľom, najmä čitateľom portálu Centrum.cz, a poukázať na jej silné a slabé stránky.

Obsah na AI-radi.cz je generovaný bežne dostupnými nástrojmi umelej inteligencie pod dohľadom ľudských novinárov. Každý materiál pred konečným zverejnením kontroluje a v prípade potreby upravuje ľudský novinár. Pod každým materiálom sa nachádza poznámka redaktora o tom, ako sa dospelo k výsledku a čo bolo prípadne potrebné zmeniť.

AI-radi.cz sa zameriava predovšetkým na lifestylový, odľahčený a nenáročný obsah, čím sa odlišuje od kvalitného spravodajstva, komentárov a analýz v tradičných tituloch vydavateľstva Economia. Prostredníctvom projektu AI-radi.cz chce mediálny dom otestovať reakcie používateľov na obsah generovaný umelou inteligenciou, ako aj prístup vyhľadávačov a reklamných klientov k takémuto obsahu.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+