2 min. čítanie

Úspešné firmy digitalizujú. Inšpirujte sa príbehom Powerlogy

Kľúčom k zmene bola integrácia objednávkového a skladového systému s ERP.

Úspešné firmy digitalizujú. Inšpirujte sa príbehom Powerlogy
Zdroj: Depositphotos

E- shop s funkčnou výživou založenou na biohackingu sa vďaka ABRA Flexi definitívne zbavil excelovských tabuliek a papierov. Kompletnú firemnú agendu má v troch navzájom prepojených systémoch.

Kváskový chlieb, obyčajné prepustené maslo a lokálne ovocie, alebo aj káva s maslom a kokosovým olejom či bezlepkové müsli. Čo majú tieto potraviny spoločné? Napriek tomu, že sú zdravé, dobre chutia a k tomu „hackujú“ naše telo k lepším výkonom bez potreby chémie. Na tzv. biohackingu je založený podnikateľský nápad Dušana Plichtu, majiteľa e-shopu POWERLOGY. Určitý čas strávil v Austrálii, kde načerpal vedomosti o zdravom spôsobe života, ktorý chcel po návrate na Slovensko budovať i doma. V jeho e-shope dnes nájdete kvalitnú kávu, oleje, kolagény, proteíny aj orieškové maslá a čokoládu. 11x získal svetové ocenenie Great Taste Awards, ktoré je odmenou len pre tie najchutnejšie receptúry z celého sveta.

Digitálný e-shop

Online obchod funguje od roku 2013, a aj keď mal k dispozícií firemný softvér, stále sa nezaobišiel bez excelovských tabuliek a rôznych dokumentov. To sa zmenilo v roku 2021, kedy firma prešla na ABRA Flexi.

„Najviac oceňujeme možnosť vytvárať vystavené objednávky pre dodávateľov a následné načítanie tovaru prostredníctvom účteniek naviazaných na tieto objednávky,“ hovorí finančný analytik POWERLOGY Juraj Drábik. Firma sa aktuálne najviac sústredí na rozšírenie do Českej republiky a ďalších európskych krajín.

„ABRA Flexi nám najviac pomáha pri riadení objednávok, účtovaní faktúr, párovaní platieb a pri celkovej kontrole hospodárenia firmy,“ pokračuje Juraj.

Prečo ABRA Flexi?

„Hľadali sme účtovný systém špecializovaný na e-shopy, ktorý nám umožní maximálne automatizovať proces internetových objednávok a ich komplexného spracovania. Kľúčom k zmene bola integrácia a automatizácia objednávkového systému Woocommerce s ABRA Flexi a tiež jeho prepojenie so skladovým systémom Lokia.“

Flexi je sexi. Aj na Macu.

Kolegovia používajú desktopovú verziu aj webovú aplikáciu a tí, ktorí pracujú na zariadeniach značky Apple, oceňujú, že Flexi funguje taktiež v prostredí MacOS. Vyskúšajte ABRA Flexi na mesiac zadarmo.

Kľúčové benefity

  • 3 v 1. Firma používa účtovný, objednávkový a skladový systém. Cez API sú navzájom prepojené s e-shopom.
  • Web aj desktop. Online verzia je vhodnejšia na úpravu jednotlivých objednávok, desktop je lepší pre zaúčtovanie faktúr za tovar a párovanie platieb (práca finančného oddelenia).
  • Kontrola. Firma má prehľad nad svojím cash flow a ziskom či stratou.

Viac o využití softvéru ABRA Flexi v rôznych firmách.

Zdieľať článok
Tento článok ti prináša

ABRA Software

Dynamická technologická firma, ktorá vyvíja a dodáva moderné informačné systémy. Podnikateľom a manažérom pomáhame mať dokonalý prehľad o svojej firme, uvoľňujeme im ruky od administratívy a umožňujeme im robiť správne rozhodnutia. Máme viac ako 30 rokov skúseností s tisíckami úspešných inštalácií robustného ERP systému u veľkých a stredných firiem. Poskytujeme online cloudové účtovníctvo, riešenie e-commerce, webové a mobilné zákazkové aplikácie.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+