3 min. čítanie

Upterdam – prvé e-commerce mesto na svete

Každý druhý človek , ktorého stretneš na ulici má hlavu ponorenú v mobile a rieši správy, novinky vo svete a prezerá kvantum produktov, ktoré si pár kliknutiami dokáže objednať až ku svojim vchodovým dverám. Aj ty tušíš, že toto je niečo, čo už nezastavíme? 

Erika Gerbócová Erika Gerbócová
Copywriter
Upterdam – prvé e-commerce mesto na svete

Internetový biznis má tak, ako všetko ostatné svoje pravidlá, ktorých poznanie ti umožní rozvinúť a upgradovať vlastné online vízie a projekty. Cez všetky zátarasy a neznáme miesta virtuálneho sveta ťa prevedie nové mesto na tvojej mape – Upterdam. Prvé e-commerce mesto na svete!

Upterdam vyrastie 8. októbra 2019 na Starej tržnici v Bratislave ako samostatné mesto, ktoré rovnako ako online svet má svoje usporiadanie. Mesto sa delí na jednotlivé štvrte, ktoré ti ponúknu rôzne spôsoby využitia tvojho upterdamského občianstva.  Avšak žiadne oficiality nečakaj, pretože žezlo nad ním bude držať Matej „Sajfa“ Cifra, ktorý vie, ako ťa dostať do varu.

E-commerce nepozná hranice, preto je tu Upterdam, ktorý ti na jednom mieste ukáže možnosti a nové pohľady na tvoj biznis s cieľom upgradovať a expandovať ďalej. Zažiješ prednášky od svetových rečníkov, odprezentujú sa ti firmy a ich vychytávky, profesionáli ti ponúknu svoje rady a získaš nové nápady a kontakty.

Upterdam vyrastie 8. októbra 2019 na Starej tržnici v Bratislave.

Toto je explózia informácií, ktorá ťa čaká,  no my chceme aby si si ju poriadne užil. Ak budeš potrebovať vypustiť paru, k dispozícii bude chutné občerstvenie, či coffee breaky. Ak máš rád väčší úlet, musíš navštíviť chill-out štvrť, kde ťa čaká Mindball, či X-box. 

Celý deň zavŕšime Upterparty, no aby sme ju poriadne roztočili, musíme preladiť konferenčný priestor na miesto vhodné na tvoje tanečné kreácie. Večer budeš mať dve hodinky na svoje vlastné aktivity, no my sme pre teba v tomto čase pripravili up! štvrť, ktorá je zameraná na mobilitu a nové technológie – čo tak jazda po Bratislave v elektrickom Volkswagen-e up! ?

Nové informácie už budú nasaté, networking za tebou a hlavné mesto v malíčku – o 20:00 hod. na teba čaká Upterparty pod taktovkou DJ-a  Milana Lieskovského a sprievodnými podujatiami, ako napr. svetelná šou. Pripravili sme pre teba aj jedinečný drink, ktorý sa viaže len k tomuto dňu. Tu jednoducho nesmieš chýbať!

Vždy máš kopec otázok a niektoré zákutia online biznisu sú pre teba stále nezrozumiteľné? Nečakaj doma za počítačom na to, kým ti niekto na sociálnych sieťach odpíše na tvoj príspevok. Príď do Upterdamu! Profesionáli z brandže, firmy, novinky, technologické vychytávky a to celé v príjemnej , zábavnej atmosfére s ľuďmi, ktorí sú naladení na rovnakej vlne ako ty.

Staň sa aj ty občanom prvého e-commerce mesta na svete!

Program a podrobnejšie informácie o Upterdame nájdeš na webe. 

Lístky môžeš zakúpiť tu.

 

Zdieľať článok
Erika Gerbócová
Copywriter

Copywriter-ka, ktorá vždy priblíži Upterdam ľuďom bližšie a poukáže na správne dôvody, prečo je Upterdam riešením pre ich biznis.

Tento článok ti prináša

Upterdam

Jedna z najväčších e-commerce konferencií na Slovensku každoročne privíta stovky účastníkov. V roku 2023 prebehne už jej 5. ročník. Upterdam je akcia usporadúvaná spoločnosťou  Blueweb s.r.o.   UPTERDAM spája odborníkov na e-commerce trhu z rôznych oblastí. Sme otvorení inováciam, novinkám a praktickým riešeniam, aby sme ti pomohli zorientovať sa v online vodách.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
4 min. čítanie

V máji zavítame opäť na východ. Piata zastávka Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5. v Spišskej Novej Vsi!

Piatou zastávkou na roadshow Ecommerce Bridge LIVE bude 25.5.2023 Spišská Nová Ves! Čaká nás poriadne nabitý program v príjemných priestoroch Kantina Pubu. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
5 min. čítanie

Budujeme značky v súlade s tým, ako sa správajú naši zákazníci?

Myslíte si, že odlíšenie sa od ostatných na trhu je nevyhnutná úloha marketérov alebo že masový marketing je mŕtvy či prinajmenšom nekonkurencieschopný? Alebo že naši zákazníci majú pre nákup našej značky zvláštne dôvody? Vedecké poznatky ukazujú, že tomu tak celkom nie je a že tieto predpoklady sú mylné. Aj o tom bude konferencia Marketing RULEZZ […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+