1 min. čítanie

TikTok reklamy by čoskoro mali doraziť aj na Slovensko

V online priestore sa začínajú objavovať správy o tom, že príspevky na TikToku už bude možné boostovať aj na území Slovenska.

TikTok reklamy by čoskoro mali doraziť aj na Slovensko
Zdroj: Depositphotos

Viaceré zdroje, žiaľ, bez toho oficiálneho, hovoria o tom, že reklama na TikToku prichádza na Slovensko. Ako prvý o novinke informoval podcast Marketing bez obalu, ktorý sa odvolával na online seminár TikToku.

„Od začiatku sa bude môcť boostovať iba Traffic, nie Reach,“ odznelo v podcaste.

Ďalšie zdroje uvádzajú dátum začiatku 1. augusta 2024, no informáciu sa nám nepodarilo potvrdiť, ani dohľadať oficiálne vyjadrenie platformy.

Podľa aktuálneho zoznamu krajín, kde je reklama dostupná, sme jedna z mála krajín Európy, kde podpora príspevkov ešte nie je spustená. Situáciu starostlivo monitorujeme, preto sledujte Ecommerce Bridge aj naďalej a informácie vám neujdú.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+