2 min. čítanie

Stretne sa vaše reelko s úspechom? Otestujte si ho aj bez zverejnenia

Už ste niekedy váhali nad tým, či je obsah, ktorý sa chystáte zverejniť, skutočne to pravé? Instagram chce pomôcť tvorcom zdokonaliť ich obsah pred zdieľaním so širším publikom. A to tým, že dostanete priamu spätnú väzbu.

Stretne sa vaše reelko s úspechom? Otestujte si ho aj bez zverejnenia
Zdroj: Depositphotos

Zdieľanie s priateľmi

Jedna z nových testovaných funkcií umožňuje používateľom Instagramu zdieľať s priateľmi náhľad svojich Reels. Ide o jednoduchý, ale účinný spôsob, ako získať iný pohľad na váš obsah ešte pred jeho zverejnením.

Novinky z Youtube kanála Ecommerce Bridge
Prihlásiť sa na odber

Na túto možnosť používateľov upozorní vyskakovacie okno pri vytváraní Reels.

Zdroj: @haiimjose, Threads

Táto funkcia vznikla s cieľom získať spätnú väzbu. Otázne však je, či vaši priatelia dokážu byť dostatočne úprimní a nebudú vás utešovať prázdnymi frázami.

Experiment s vybraným publikom

Možno aj preto je v hre ďalšia funkcia – tá tvorcom dovolí zdieľať Reels s vybranou skupinou používateľov, s ktorými nie je v spojení. Tu by sa už dalo uvažovať nad získaním nezaujatej spätnej väzby. Tým pádom tvorca získa lepší obraz o tom, ako dobre môže obsah fungovať u širšieho publika.

Instagram zatiaľ novinky oficiálne nepotvrdil, informácie od dvoch zdrojov sa včera objavili na sieti Threads a X.

Správy budeme pozorne sledovať a určite vás o vývoji informujeme. Prihláste sa na denný odber newslettera a každý deň vám pošleme 3 novinky, ktoré spracovávame pre ten najlepší prehľad zo sveta online podnikania. 👇

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+