2 min. čítanie

Startupový biznis a investície na Slovensku z pohľadu Luigi’s Box

minulom rozhovore s Radom Balajkom sme sa rozprávali o tom, prečo opustil rozbehnutý biznis a začal pracovať na novom startupe. Dnes sa budeme rozprávať práve o jeho poslednom produkte - Luigi's Box, ktorý už vyvíja štyri roky. Je to nástroj, ktorý zlepšuje vyhľadávanie v e-shope a tým zvyšuje konverzný pomer a zlepšuje užívateľskú skúsenosť s e-shopom.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

V rozhovore sa dozviete:

  • 0:51 ako dlho už vyvíja Luigi’s Box, aké majú momentálne čísla, aký podiel majú na jednotlivých trhoch;
  • 3:02 akým spôsobom otvárajú nové trhy a akým spôsobom predávajú svoj produkt;
  • 6:09 prečo začali riešiť práve vyhľadávanie;
  • 8:20 čo sa dialo potom, keď sa minuli peniaze z prvej investície od Angel investora, ako sa dohodli na delení zisku s investorom, akým spôsobom sa investorom peniaze vrátia;
  • 15:55 či majú investora, ktorý im okrem peňazí dáva aj„smart money” čo je dôležitejšie, know-how alebo peniaze, či hľadajú investorov aktívne;
  • 19:06 ako fungujú akcelerátory, čo môže akcelerátor startupu dať a čo si za to zoberie;
  • 22:42 v akom akcelerátore bol Luigi’s Box a čo im to dalo.

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

Spoluzakladateľ projektu Ecommerce Bridge a riaditeľ affiliate siete Dognet, ktorá aktuálne pôsobí v 13 krajiných strednej Európy a Balkánu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
1 min. čítanie

Majú sa marketéri báť AI a automatizácie? Máme tu úsvit úpadku marketingu, ako sme ho poznali doteraz?

So šéfom a zakladateľom agentúry PS:Digital, Petrom Šebom, sme sa v tomto rozhovore rozprávali o budúcnosti automatizácie a umelej inteligencie (AI) v digitálnom biznise a o tom, ako môže tento pokrok už čoskoro zmeniť prácu marketérov vo všeobecnosti. Môžu tieto trendy ohroziť živobytie copywriterov alebo grafikov?

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Miroslava Birešová, Kaufland
2 min. čítanie

Na slovenský a český trh už čoskoro vstúpi Kaufland online trhovisko. Ako ho môžu e-shopy využiť pre svoj rast? (Miroslava Birešová, Global Marketplace)

V tejto časti magazínu Ecommerce Bridge nám sales manažérka Kaufland Global Marketplace pre Česko a Slovensko, Miroslava Birešová, priblížila nové Kaufland online trhovisko, ktoré vstúpi na trh už v tomto roku. Ako zmení pomery v e-commerce prostredí v našom priestore a čo nové prinesie?

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok