Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Lučenec
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
14. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Spartoo a módna značka ALDO sa dohodli na spolupráci

Francúzsky internetový predajca módy Spartoo uzavrel dohodu o správe operácií kanadskej módnej značky ALDO vo Francúzsku. Podľa podmienok dohody bude spoločnosť Spartoo spravovať fyzický a online predaj spoločnosti ALDO v krajine.

Spartoo a módna značka ALDO sa dohodli na spolupráci

Návrat ALDO na francúzsky trh

Toto partnerstvo znamená návrat spoločnosti ALDO na francúzsky trh obnovením celej siete predajní a aktivít v oblasti elektronického obchodu. Značka získa prístup k odborným znalostiam spoločnosti Spartoo v oblasti elektronického obchodu a integrovaným službám, ako aj k znalostiam francúzskeho trhu s módou.

Viceprezident ALDO Group International Michel Fahmy povedal: “Francúzsko ako globálna módna destinácia bolo vždy strategickým trhom a to, že sa k našej značke pripojil takýto silný a inovatívny partner, je znakom jedinečného postavenia a sily značky ALDO na globálnom trhu s obuvou a kabelkami.”

Spartoo môže vďaka spolupráci rozšíriť sortiment tovaru

Okrem riadenia prevádzky ALDO sa vďaka partnerstvu rozšíri široký sortiment módneho tovaru Spartoo, vrátane obuvi, tašiek a doplnkov, a to spojením silných stránok fyzických a online prevádzok. Obe spoločnosti tiež využijú svoje znalosti na realizáciu plánu urýchleného rastu na francúzskom trhu.

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Spartoo Boris Saragaglia povedal: “Sme radi, že sa môžeme spojiť s ikonickou značkou, ktorá zdieľa naše hodnoty. Týmto partnerstvom spoločnosť Spartoo opäť preukazuje technologické know-how, ktoré si za roky svojej existencie vyvinula a ktoré sme sa rozhodli internalizovať.”

Spoločnosť ALDO bola založená v roku 1972 a ponúka obuv a módne doplnky pre rôznorodú zákaznícku základňu. Spoločnosť prevádzkuje 1 500 predajní a digitálnych kanálov vo viac ako 100 krajinách.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+