1 min. čítanie

Snapchat prekročil 800 miliónov aktívnych používateľov mesačne

Sociálna sieť Snapchat sa drží svojich hodnôt a na prvé miesto dáva autentické spojenia. Podľa údajov spoločnosti sa viac ako 90 % používateľov na tejto platforme cíti dobre a pohodlne.

Snapchat prekročil 800 miliónov aktívnych používateľov mesačne
Zdroj: Depositphotos

“Snapchat bol od začiatku budovaný ako alternatíva k sociálnym médiám, aby naša komunita mohla komunikovať s priateľmi a rodinou, vyjadrovať sa a spoločne sa zabávať,” tvrdí platforma a toto zdelenie komunikuje aj v najnovšej kampani.


Spoločnosti Snapchat pribudlo za rok až 50 miliónov používateľov a takmer celý tento nárast pochádza z trhov mimo jej hlavných príjmov – zo Severnej Ameriky a EÚ. Platforma sa u nás síce neumiestňuje na prvých priečkach obľúbenosti, ale jej potenciál pre reklamu nezaostáva.

“V priebehu rokov sme uprednostňovali to, čo je správne pre našu komunitu, a zostali sme verní našim hodnotám. Naďalej sme sa zameriavali na to, aby sme pomáhali Snapchatterom posilňovať kontakty s priateľmi a rodinou, a nie budovať masové siete ľudí, ktorých sotva poznajú. A ukázalo sa, že tieto prepojenia robia ľudí šťastnejšími – Snapchatteri uvádzajú vyššiu spokojnosť s kvalitou priateľstiev a vzťahov s rodinou ako ľudia, ktorí nie sú Snapchattermi, a viac ako 90 % Snapchatterov tvrdí, že sa pri používaní našej služby cítia pohodlne, šťastne a prepojene,” uzatvára platforma.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+