Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Slováci sa po dvoch rokoch dočkajú. Prichádza eshop Hebe

Drogériám na Slovensku pribudne konkurencia. Kým doteraz sa o priazeň zákazníkov usilovali siete ako dm drogerie markt, 101 drogerie či Teta, najnovšie si chce z koláča ukrojiť aj poľská sieť Hebe. Značka oznámila vstup na slovenský trh už pred dvomi rokmi. Potom prišiel covid. Spoločnosť, ktorá prevádzkuje v Poľsku 300 predajní chce zaujať hlavne cenou.

Slováci sa po dvoch rokoch dočkajú. Prichádza eshop Hebe

Eshop s kozmetikou 

Hebe, kozmetický reťazec skupiny Jéronimo Martins, začal so svojou medzinárodnou expanziou a slovenským zákazníkom ponúka vynikajúcu škálu produktov pre zdravie a krásu, ktoré potešia aj tých najväčších znalcov kozmetiky.

V oblasti starostlivosti o pleť ponúka  okrem obľúbených značiek aj široký výber dermokozmetiky, tradične predávanej v lekárňach, a profesionálnu starostlivosť o pleť, teda značky dostupné iba v kozmetických salónoch.

Zákazníci si vyskúšajú širokú ponuku prírodnej starostlivosti o pleť a dokonca aj veľmi populárnu kórejskú a ázijskú kozmetiku. Ponuku starostlivosti o vlasy obohatí fascinujúca škála profesionálnych značiek a väčšinu žien tiež určite oslovia nové značky líčidiel a vôní.

Príklady značiek reprezentujúcich vybrané kategórie: 

  •   Dermokozmetika – Phyto, Jowae, Dermedic, Lierac, Basiclab, Tołpa
  •   Kórejská a ázijská kozmetika – Cliv, Bergamo, Soqu
  •   Prírodná kozmetika – Nacomi, LaQ, Sylveco, Orientana
  •   Vlasová kozmetika – Claynal, Yumi, Anwen, Marc Anthony
  •   Make-up – Paese, Neonail, Gosh, Hebe Professional
  •   Parfémy – Karl Lagerfeld, Tous, Hugo Boss, Ralph Lauren

„Hebe chce uspokojiť potreby všetkých žien a mužov v oblasti zdravia a krásy, a ponúka účinnú kozmetiku za atraktívne ceny na jednom mieste. Ako tvorca kozmetických trendov a dodávateľ nových značiek sme hrdí na fakt, že môžeme našim zákazníkom ponúknuť celý rad dnes už známych značiek, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších,”  hovorí Sacha Djokic, generálny riaditeľ spoločnosti.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+