Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Skupina Maxeda DIY Group otvára marketplace

Skupina Maxeda DIY Group so sídlom v Beneluxe, ktorá združuje maloobchodných predajcov pre domácich majstrov, spúšťa vlastné trhovisko. 

Skupina Maxeda DIY Group otvára marketplace

Prvý marketplace pre domácich majstrov v Beneluxe

Skupinu Maxeda DIY Group tvoria predajne Brico, BricoPlanit a Praxis. Aktuálne sortiment pozostáva z 90 000 produktov, ktoré sa predávajú online a v kamenných predajniach. V Beneluxe chýbal online marketplace pre domácich majstrov a Maxeda chce túto príležitosť využiť.

Marketplace čoskoro predstaví partnerských predajcov, ktorí do sortimentu pridajú ďalších 10 000 nových produktov. Nakoniec chce Maxeda prostredníctvom platformy predávať viac ako milión výrobkov.

Komplexný obchod pre DIY projekty 

“Naše spoločnosti chcú rozšíriť výber pre našich zákazníkov a umožniť im dokončiť celý projekt pre domácich majstrov prostredníctvom jedného miesta. Marketplace k tomu významne prispieva,” povedal Guy Colleau, generálny riaditeľ spoločnosti Maxeda DIY Group.

“Veľká časť našich zákazníkov začína svoje vyhľadávanie produktov prostredníctvom online kanálov. Marketplace našim zákazníkom ešte viac uľahčí vyhľadávanie všetkých produktov pre ich projekty.”

Marketplace uľahčuje vyhľadávanie všetkých produktov na jednom mieste.

Prevádzku trhoviska zabezpečuje spoločnosť Mirakl, francúzsky poskytovateľ riešení pre trhoviská. Vo svojom portfóliu má už 350 známych značiek. V roku 2022 bola hodnota spoločnosti ocenená na 3,1 miliardy eur.

Týždenný podcast UPdate
Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Nákupné správanie Indov sa mení
2 min. čítanie

Nákupné správanie Indov sa mení

Čína už nie je najľudnatejšou krajinou. V roku 2022 ju predbehla India s viac ako 1,43 miliardami ľudí. Sledovať zmenu spotrebiteľského správania v najobývanejšej krajine preto môže byť dobrý indikátor toho, kam sa uberá nákupné správanie.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+