1 min. čítanie

Sklad Hechtu zničil mohutný požiar, škoda za milióny

V stredu večer vypukol rozsiahly požiar v sklade firmy so záhradnou technikou v českej obci Tehovec neďaleko Prahy. Hasiči plamene dostali pod kontrolu až po 23.

Sklad Hechtu zničil mohutný požiar, škoda za milióny

V stredu večer vypukol rozsiahly požiar v sklade firmy so záhradnou technikou v českej obci Tehovec neďaleko Prahy. Hasiči plamene dostali pod kontrolu až po 23.00 h. Škody predbežne vyčíslili na 60 miliónov českých korún, uvádzal vo štvrtok ráno portál Novinky.cz.

„Požiar priemyselného objektu nám bol nahlásený o 18.40 h. Na miesto vyšlo niekoľko jednotiek hasičov,“ povedala portálu ešte večer hovorkyňa stredočeských hasičov Vladimíra Kereková.

Horel sklad predajne firmy Hecht a hasiči vyhlásili tretí stupeň požiarneho poplachu. Počas noci Kereková spresnila, že na mieste zasahovalo 31 hasičských jednotiek zo Stredočeského kraja aj z Prahy. Vodu privážali kyvadlovo cisternami. Hustý dym bol viditeľný zo širokého okolia, vrátane pražského Černého Mosta.

Hasičský zbor ČR na svojom webe uvádza predbežný odhad škôd 60 miliónov českých korún.

Zdroj: Twitter @HZS_STC

Credit: Trend

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+