1 min. čítanie

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Najväčší poskytovateľ e-commerce riešení v Českej republike, ktorý v posledných rokoch expandoval aj na Slovensko a do Maďarska, ohlásil nové partnerstvo. Spolupráca s agentúrou MADE BY VACULIK sa týka všetkých komunikačných aktivít Shoptetu.

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Agentúra sa postará o celé portfólio Shoptetu

Spolupráca klienta s agentúrou sa začala začiatkom minulého roka, a to poradenskými službami pre celkovú stratégiu značky a realizáciou kampane Predsevzetí by Shoptet, ktorá vytvorila e-shop s novoročnými predsavzatiami. Od januára tohto roku sa spolupráca naplno rozbehla pre celé portfólio. Pre Shoptet, Shoptet Premium a všetky súčasné a budúce podznačky, ako napríklad Shoptet Pay.

“Po dlhšom období, keď sme sa zameriavali na výkonnostný marketing, sa teraz spolu s Made by Vaculik púšťame aj do budovania značky vrátane imidžovej komunikácie,” hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti Shoptet Ivo Mrena.

“O značke Shoptet možno počujete prvýkrát, ale v 99 % prípadov ste už pravdepodobne nakupovali v niektorom z e-shopov vytvorených na tejto platforme,” hovorí Ronald Lupták, šéf Made by Vaculik, a dodáva: “Našou úlohou je zviditeľniť značku Shoptet na trhu e-commerce na všetkých trhoch, kde v súčasnosti pôsobí, a na trhoch, kam bude Shoptet v budúcnosti expandovať.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+