1 min. čítanie

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Najväčší poskytovateľ e-commerce riešení v Českej republike, ktorý v posledných rokoch expandoval aj na Slovensko a do Maďarska, ohlásil nové partnerstvo. Spolupráca s agentúrou MADE BY VACULIK sa týka všetkých komunikačných aktivít Shoptetu.

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Agentúra sa postará o celé portfólio Shoptetu

Spolupráca klienta s agentúrou sa začala začiatkom minulého roka, a to poradenskými službami pre celkovú stratégiu značky a realizáciou kampane Predsevzetí by Shoptet, ktorá vytvorila e-shop s novoročnými predsavzatiami. Od januára tohto roku sa spolupráca naplno rozbehla pre celé portfólio. Pre Shoptet, Shoptet Premium a všetky súčasné a budúce podznačky, ako napríklad Shoptet Pay.

“Po dlhšom období, keď sme sa zameriavali na výkonnostný marketing, sa teraz spolu s Made by Vaculik púšťame aj do budovania značky vrátane imidžovej komunikácie,” hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti Shoptet Ivo Mrena.

“O značke Shoptet možno počujete prvýkrát, ale v 99 % prípadov ste už pravdepodobne nakupovali v niektorom z e-shopov vytvorených na tejto platforme,” hovorí Ronald Lupták, šéf Made by Vaculik, a dodáva: “Našou úlohou je zviditeľniť značku Shoptet na trhu e-commerce na všetkých trhoch, kde v súčasnosti pôsobí, a na trhoch, kam bude Shoptet v budúcnosti expandovať.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením
6 min. čítanie

Týždenný sumár 23/2024: Sociálne médiá začínajú suplovať vyhľadávače, unikátny produkt priťahuje viac ako cena, otestuje Reel ešte pred zverejnením

Pozrite sa na príklady ako využiť aplikáciu WhatsApp for Business na zvýšenie predajov. Shein začína ponúkať zánovné položky. Zhrnuli sme najzaujímavejšie májové udalosti a pridali k nim vlastný pohľad na vec.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+