Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Najväčší poskytovateľ e-commerce riešení v Českej republike, ktorý v posledných rokoch expandoval aj na Slovensko a do Maďarska, ohlásil nové partnerstvo. Spolupráca s agentúrou MADE BY VACULIK sa týka všetkých komunikačných aktivít Shoptetu.

Shoptet buduje vlastný branding. Angažovala agentúru Made by Vaculik

Agentúra sa postará o celé portfólio Shoptetu

Spolupráca klienta s agentúrou sa začala začiatkom minulého roka, a to poradenskými službami pre celkovú stratégiu značky a realizáciou kampane Predsevzetí by Shoptet, ktorá vytvorila e-shop s novoročnými predsavzatiami. Od januára tohto roku sa spolupráca naplno rozbehla pre celé portfólio. Pre Shoptet, Shoptet Premium a všetky súčasné a budúce podznačky, ako napríklad Shoptet Pay.

“Po dlhšom období, keď sme sa zameriavali na výkonnostný marketing, sa teraz spolu s Made by Vaculik púšťame aj do budovania značky vrátane imidžovej komunikácie,” hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti Shoptet Ivo Mrena.

“O značke Shoptet možno počujete prvýkrát, ale v 99 % prípadov ste už pravdepodobne nakupovali v niektorom z e-shopov vytvorených na tejto platforme,” hovorí Ronald Lupták, šéf Made by Vaculik, a dodáva: “Našou úlohou je zviditeľniť značku Shoptet na trhu e-commerce na všetkých trhoch, kde v súčasnosti pôsobí, a na trhoch, kam bude Shoptet v budúcnosti expandovať.”

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+