2 min. čítanie

ShopRoku tohto roku vyhlási víťaza už pätnástykrát

Jubilejný 15. ročník populárnej ankety ShopRoku v apríli vyhlási svojich výhercov. Priestory pražského Slovanského domu sa tak znovu zaplnia e-shopistami z Česka aj Slovenska, aby prevzali ocenenie za svoju prácu a inšpirovali sa navzájom v rámci rôznych odborov.

ShopRoku tohto roku vyhlási víťaza už pätnástykrát
Zdroj: ShopRoku

Čo je ShopRoku?

Anketu ShopRoku každoročne usporadúva spoločnosť Heureka Group a za 15 rokov existencie sa z nej stala stálica českej a slovenskej e-commerce scény. Jej poslaním je nestranne oceňovať e-shopy, ktoré ukazujú správny smer. Inými slovami, tie najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba. Rovnako ako minulého roku je navyše tohtoročným generálnym partnerom spoločnosť Visa, ktorá súčasne zaštiťuje jednu z cien.

Aké ocenenia môžu e-shopy získať?

E-shopy súťažia v piatich kategóriách: Cena kvality, Cena popularity, Cena Heureky, Cena Udržateľného e-shopu a Visa Special Award pre e-shopy predávajúce na Heureka Marketplace. Zatiaľ čo o Cene kvality, Heureky, Udržateľného e-shopu a Visa ocenení rozhodujú odborné poroty, Cena popularity je plne v rukách samotných zákazníkov. Tí môžu nominovať a hlasovať za svoj obľúbený e-shop v Česku a na Slovensku.

Slávnostné vyhlásenie a E-commerce JAM Light

Tohtoročné vyhlásenie prebehne vo štvrtok 11. apríla 2024 v priestoroch pražského Slovanského domu. Okrem tradičného programu prebehne pred samotným vyhlásením aj novinková časť s názvom E-commerce JAM Light. Tá nadväzuje na populárnu rovnomennú akciu v Ľubľane a v jej odľahčenej verzii tak začujete tri príspevky českých i zahraničných speakrov na tému aktuálnych trendov v e-commerce. Tešiť sa môžete na psychologičku Liraz Margalit, marketéra Davida Pivka a dátového odborníka Michala Buzka.

Viac o ShopuRoku nájdete na webe.

Tlačová správa

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Tento článok ti prináša

Heureka Group

Heureka Group je najväčší cenový porovnávač a nákupný radca v Európe, pôsobiaci v 9 krajinách strednej a východnej Európy. Spoločnosť poskytuje služby, ktoré pomáhajú miliónom užívateľov nakupovať online efektívne a jednoducho, a obchodným partnerom sa prezentovať v rôznych európskych krajinách. Ponúka produkty a služby ako Heureka Shops, Heureka Ads a Heureka Insights, ktoré sú určené na podporu e-shopov, značiek a na poskytovanie dátových prehľadov.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega
3 min. čítanie

Odštartujte sezónu na ShopCampe, budete počuť Jitku Dvořákovú aj skúsenosti z Lega

Český e-commerce je na ceste do čiernych čísel, keď v prvom štvrťroku medziročne vzrástol o 4 %. E-shopári veria, že pozitívny smer vydrží. Svoje nádeje smerujú k sezóne, na ktorú sa intenzívne pripravujú od začiatku roka. Inšpiráciu im tento rok poskytnú odborníci na 11. ročníku komunitnej konferencie elektronického obchodu ShopCamp. O svoje skúsenosti s riadením […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+