Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® prichádza do Prahy

Chcete zistiť, ako AI transformuje SEO? Alebo vedieť, ako na efektívnu komunikáciu tímov v agentúre? Už 29. júna vám v Prahe WhitePress® prvýkrát predstaví tieto témy a speakerov z českých agentúr Taste a Effectix. Rovnako sa môžete tešiť aj na zahraničných hostí zo spoločnosti Senuto, ktorí vám prezradia, ako vyťažiť maximum zo svojho webu. 

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® prichádza do Prahy
Zdroj: whitepress.com

SEO Vibes on Tour je prvá medzinárodná séria SEO eventov naprieč rôznymi európskymi krajinami, kde pôsobí spoločnosť WhitePress®, pričom jednou zo zastávok je júnové podujatie v Prahe. Tento event je predskokanom najväčšej medzinárodnej SEO konferencie v CEE regióne, s názvom SEO Vibes, ktorá sa bude konať 05. októbra v Budapešti. 

SEO Vibes on Tour Praha

Táto prvá akcia od WhitePress® v Prahe sa uskutoční 29.06. v komunitnom priestore Churchill (base4work) v centre Prahy. Cieľom je účastníkom predstaviť kvalitných rečníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti SEO alebo content marketingu. WhitePress® chce podporovať komunity marketingových nadšencov a umožniť im networking a zdieľanie know-how na medzinárodnej úrovni. 

V Prahe sa môžete tešiť na tri témy a dokonca piatich speakerov. Tému spolupráce SEO špecialistov a programátorov predstavia manželia Anna a Ladislav Schumacher z agentúry Effectix. V prednáške Davida Bureša z agentúry Taste sa dozviete, ako umelá inteligencia transformuje SEO a aký vplyv má použitie AI na jeho workflow. Tieto dve prednášky budú v češtine. Účastníci eventu môžu takto spoznať spôsoby, ako pracujú so SEO najväčšie české agentúry. Na evente môžete zároveň vyhrať vstupenku na SEO Vibes Budapešť

Zoznámte sa s nástrojom Senuto

Na evente v Prahe vystúpi aj poľská spoločnosť Senuto – tá vám odprezentuje svoje SEO & content marketingové moduly, ktoré dohromady tvoria šikovný nástroj Senuto. 

Prednáška bude v angličtine a nástroj Senuto vám predstavia Michal Dmitrowicz a Mateusz Wyszogrodzki, ktorí sa venujú videu, tvorbe obsahu a ďalším marketingovým aktivitám. Vo svojej prednáške vám ukážu, ako je možné optimalizovať svoj obsah tak, aby ste nezanedbali SEO a nezabudli pritom na požiadavky Google vyhľadávača. 

Pozvánka na netwoking

SEO Vibes on Tour v Prahe umožňuje účastníkom sa nielen vzdelávať, ale aj networkovať. Po prednáškach majú účastníci priestor porozprávať sa v príjemnej atmosfére a vymeniť si know-how. Event je určený nielen skúseným SEO expertom, ale je aj výzvou pre SEO začiatočníkov, aby spoznali to najlepšie z tejto profesie a pozdvihli už nadobudnuté vedomosti na vyššiu úroveň. Zároveň je to skvelá možnosť spoznať odborníkov aj z iných krajín.

Viac informácií nájdete na webe eventu: https://www.whitepress.com/cz/seo-vibes-on-tour/prague

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+